Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Sachs vagy a shimano váltó a...

Sachs vagy a shimano váltó a jobb? olcsó kategóriában érdekelne. vmint a marokváltó, vagy az a olcsó kattanós váltó a jobb?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 3. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Sachs?


Az mi?


A shimano jobb biztos,mert errol a masikrolmazt se tudom mi az.


A marokvalto es a "kattanos" :).....

Mindketto jo ha minosegi.


Van sram XObol is marokvalto.Ami felso verseny kategoria.


De a shimano is szar az ilyen Turney kategoriavan.


Altus-nal kezdodik vmi minoseg.

2015. ápr. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sachs-ból a Commander a jó meg a többi pozíciós. Shimanonál: SIS=fos, Tourney (innen kezdődik a belépőkategória), Altus/Acera/Alivio=belépő, Deore=középkategória. Tourney jó választás lehet, ha keveset kerékpározol. Olyan 8-10 ezer km-t bírhat egy ilyen. Az öreg Sachs váltók elnyűhetetlenek. Én Az 1985-ös bringámon Commander-t használok, és mái napig tökéletes. A Sachs-t már megvette a Sram, szóval már új Sachs nevezetű váltó nem létezik.
2015. ápr. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyébként én a pillangóváltókart javaslom, marokváltóban szarabb bovdent cserélni...
2015. ápr. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Alex Fly ***** válasza:

Mint írták, Sachs -mint olyan- már nem létezik. SRAM van helyette, ami minőségben nem különbözik a Shimanotól. Amire figyelni kell, hogy vannak Shimano kompatibilis és saját szabványú váltói/váltókarjai,amik nem kompatibilisek egymással. Outi vonalon még van a jó öreg Campagnolo is, ami szintén nagyon jó.

Amennyiben az ár a legfőbb szempont, úgy tehetsz egy próbt a SunRace termékeivel is, baráti áron vanak Shimano kompatíbilis alkatrészei...

2015. ápr. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!