Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A Giant kerékpármárka hol...

A Giant kerékpármárka hol helyezkedik el a bicajok ranglétrályán?

Figyelt kérdés
esetleges vetélytársai kik lennének?

2015. ápr. 4. 09:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem erős közép kategória,az ár/érték arány jó,amit azért tud tartani,mert sok cégnek,bérmunkában gyárt bicajt,amire persze a másik cég logója kerül.
2015. ápr. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem hogy közép, hanem az elsők között benne van. vetély pl Iron horse, Specialized, Trek, meg pár egyéb. Világ egyik legjobb márkája között van.
2015. ápr. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Krisz85 ***** válasza:

kérdés h mi alapján rangsorolsz? h egy versenycsapat milyen eredményeket ér el vele? stb? vagy hogy minőségileg hol helyezkedik el?


én az alábbi szempontokat veszem figyelembe:


- milyen régi a gyártó?

- szponzorál-e versenyt, vagy pro tour csapatot, esetleg kontinentális csapatot?

- hány kerékpárból áll a kerékpárválasztéka? /vagy ha kevés kerékpárt kínál az azért van-e mert szakágra specializált, attól még lehet jó pl Niner - MTB, vagy Cerveló - outi/

- a vázméretezés skálázása mennnyire széleskörű, XXS-XXXL -ig, /kerülöm a három vázméretet kínáló gyártókat, nevetségesek.../

- mennyire van benne az egyedi fejlesztésekben? /pl Specialized, Trek, Bianchi stb/


- ár érték arány, és a design is számít.



egyébként a Giant nagyon jó kerékpár márka, de majd idővel rá fogsz jönni, hogy teljesen mindegy a márka, a felszereltség és a képességeid számítanak, mert hajtani is kell a kerékpárt. Pl idén a Paris - Rubaix-et Giant el nyerte Dagenkolb, namost ha egy hasonló szettel szerelt és súlyú Cerveló-ra, Trek-re, Gepidára stb ülteted rá, azzal is megnyerte volna hidd el. Nem ezen múlik, adott technikai szinttel mindegyik bringával mindent meg lehet csinálni.


Giantnak amúgy szerintem a Merida a konkurens, de tényleg nem ez számít, tekerj azzal amelyik szimpatikus, vagy tetszik a kínálata, régen én is bele voltam buzulva ezekbe, aztán amikor a 100eFt os bringákkal otthagytak a mátra maratonon terepen hegynek felfelé a rutinos rókák, akkor a kitörölhettem a hátsómat a 1 milkás karbon bringámmal edzetlenül...



pl Parti Andris esete, magyar bajnok Trek-el. Stevens-el, Cube-al és Rose-val is az lesz, sőt anno alu vázas kínai tákolt bringákkal verte a nagyokat ifiként, ennyit számít a márka....

2015. ápr. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm a válaszokat ,nekem Giant roam 2esem van ,és csak azért kérdeztem mert nemakartam kilógni a sorbol a haverjaimnak gepida,ktm,merida ballance, bulls, stb márkáju treking bringáik vannak,ezekhez képest gondoltam ,illetve cimeztem a kérdést

,de köszönöm mégegyszer,amugy egyetértek hogy a kondi számit ,nem a márka, üdv mindenkinek!

2015. ápr. 26. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!