Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mennyiből lehet kihozni egy...

Mennyiből lehet kihozni egy kerékpár javító szettet?

Figyelt kérdés
Konkrétan a szerszámokra gondolok. Szeretnék szerszámokat venni a biciklimhez amivel ha gáz van akkor szét tudom szedni, és megjavítani. Miből-mennyi kellene? És ez kb mennyibe kerülne? (Nem vagyok otthon a témában.)

2015. ápr. 9. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy ilyen készlet szinte mindenre elég: [link]
2015. ápr. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
További kiadás lehet: ha hidraulikus a fék, akkor ahhoz olaj és egyéb apróságok, +sokat dob a kényelmi faktoron szerelés terén egy állvány.
2015. ápr. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én a kistáskából hiányolok pár kónuszkulcsot meg monoblokk-behajtót, továbbá egy 8-as villáskulcsot (oké, ott az állítható, de szerintem kényelmesebb a villáskulcs)


Bár nem mindegy, hogy milyen biciklid van: egy 70-es évekbeli acélvázas országúti vagy egy idei monti...

2015. ápr. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2 éves monti.
2015. ápr. 11. 19:17
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezzel sem vagyok sokkal előrébb... Mégis milyen típus? Mert nem mindegy, hogy összteleszkópos, tárcsafékes, integrált hajtásos, stb.


Egyébként az első válaszban már választ kaptál a kérdésedre, tehát min. 20-30 ezer forint, de ez elég hamar megtérül.

2015. ápr. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!