Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Melyik kerékpárt ajánlanátok...

Melyik kerékpárt ajánlanátok az alábbi 5 kerékpár közül?

Figyelt kérdés

Gondolom mind belépő kategória, de azért megkérdezem, van valami minőségbeli különbség közöttük?


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



#belépő #cross #karékpár
2015. ápr. 10. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva egyiket se. Ezekkel a dög nehéz acélvázakkal inkább ne szívasd magad. Ha új bringát akarsz venni, akkor ezt ajánlom: [link]
2015. ápr. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tehát az általad linkelt kerékpár job mint a második linken található? Felszereltségben is?
2015. ápr. 10. 22:32
 3/6 A kérdező kommentje:
Edit : az alumínium vázas mindössze egy kg-al nehezebb a ctm axonnál
2015. ápr. 10. 22:46
 4/6 A kérdező kommentje:

Közben találtam még 2-t:


[link]


[link]

2015. ápr. 11. 11:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom mire akarod használni, de ha hosszabb utakra akkor szerintem nézeess használtban is. Nekem egy Checker Pig CPX C04-es biciklim van, használtan 15 000 ft-ért vettem. Súlyra nagyon könnyű, a váza valami króm molibdén ötvözet (CrMo), kapott egy Continental gumi szettet, és megy mint a bolond, a váza néha olyan mintha rugózna, állítólag ez a króm molibdén lágy rugalmassága.
2015. ápr. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak városi harcosként hsználnám. Nem akarok használtat venni, mivel nem értek hozzá, nincsenek ilyen ismerőseim, és félek hogy átvernének. Az alábbiak közül melyik a legjobb vétel?
2015. ápr. 13. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!