Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Debrecenben mennyire lopják a...

0120zsofi kérdése:

Debrecenben mennyire lopják a bicikliket?

Figyelt kérdés
Most szeretném bevinni a biciklim és érdekelne, hogy kinek mi a tapasztalata a témában. Társasház zárt udvarában lesz tartva a bicikli. Csak bevásárolni járnék vele meg esetleg egyetemre. Szerintetek milyen zárat vegyek hozzá? Esetleg valakinek van valami olyan zár ami nagyon bevált? (Pl.: el akarták lopni de nem tudták kinyitni/elvágni.) Illetve még annyit, hogy hol érdemes venni hozzá zárat? Hol kapom meg a legjobb áron? Én a Decathlonban néztem, illetve ebay-en is keresgéltem már. Előre is köszönöm a segítséget! :)

2015. ápr. 11. 13:34
 1/6 anonim válasza:
eléggé--- nekem 2 év alatt 2 biciklim lopták el.Vagy csak nagyon szerencsétlen voltam. Pedig mindig le volt lakatolva és nem is a legkisebb lakattal.
2015. ápr. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Eléggé jellemző a biciklilopás. Mindenképpen U-lakatot ajánlok, nekem azzal nem lopták el, a másik fajtát simán átvágták. Persze lehet, hogy az U-lakat sem holtbiztos, de mindenképpen nehezebben boldogulnak vele, mint egy átlaglakattal.
2015. ápr. 13. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Off: én évek óta 10e forintos biciklivel járok, olcsó zárral, és eddig nem volt gond :D
2015. ápr. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Debrecenben igencsak vissza esett a biciklilopások száma az elmúlt évben.

De mindenképp jó zárat kell venni. Főleg, hogyha hosszú időre hagyod magára a bringát.

U-lakat plusz láncos lakatos zár. Ezek a buta bűnözők általában max egyre vannak felkészülve.

Az ilyen gagyi "vastag" alumínium meg ki tudja milyen vacakból tákolt zárakat felejtsd el. Azokat nagyon könnyű elvágni, sőt van amelyiknek a zárja el is törik.

Na meg u-lakatból sem mindegy, hogy milyet veszel.

2015. ápr. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez nem semmi, ezt nézzétek meg!


[link]

2015. ápr. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Anyumnak 3 biciklit loptak el két éven belül.

Én pedig kb féléve kezdtem biciklizni,és ma ellopták. A vázat és a kerekeket is rögzítettem. DE mégis elvitték a mocs.kok

2016. máj. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!