Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Lelakatoltam a biciklimet...

Lelakatoltam a biciklimet (kulccsal működő) de nemtudom hogy hova tettem a kulcsomat. Hogyan tudnám kinyitni a zárat?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 23. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Biciklibe van a lakat vagy rajta?

Ha rajta akkor erővágó.

Ha benne akkor papírokkal irány egy szerelő. :)

2015. ápr. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rajta van. Csak ez a megoldás van?:/ de azért köszi a választ :)
2015. ápr. 23. 20:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Flex/erővágó, nem érdemes mással vacakolni, ha sikerülne máshogy szétszedni, már akkor se bírnád utána kulcs nélkül használni.
2015. ápr. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben és köszi
2015. ápr. 23. 22:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha tényleg a tiéd és nem valaki neked kiadva magát más bringákját akarja elkötni, akkor nézd meg a youtube -on a tolvajkergetők című sorozatot. Ott vannak lakat tesztek ahol Frenki, egy tisztességes lakatos szaki ismerősöm mutatja be, hogy melyik bringazár mennyi ideig véd. Egyébként van aminél csak egy csípés, van ami csak fél perces fűrészelés de a legtöbbet leszedi, szétvágja egy percen belül, persze kísérleti körülmények között a saját lezárt dolgaikról. Van ami nincs is a bringára zárva, mert leginkább kulcsát elvesztett zárakkal adnak neki munkát. Pontosabban lezárva eltett lakatokat tesztelésre a bemutató videóhoz.
2015. ápr. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!