Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Caprine X-onlee bicaj. Elmagya...

Caprine X-onlee bicaj. Elmagyaráznátok ezeket?

Figyelt kérdés

Tehát egy-két oldalon próbáltam keresni bővebb információt de nem találtam. Nem rég bicóztam ezzel az X-onlee-val és nagyon megtetszett, ilyet akartam. A gond hogy nagyon nehezen lehet hozzá jutni, boltokban sem adják. :( Már nem is gyártják. Tehát valami nagyon hasonló bicajt szeretnék keresni mint az x-onlee. Ebben az tetszett hogy könnyű a váza, könnyű vele "ugrajtani":D Ugyanis erre/ilyen dolgokra szeretném használni. Tetszett hogy a kereke széles.

Tehát mennyi a súlya?

Meg ha már hasonló bicajt veszek tudnom kéne hogy milyen fajta bicókhoz tartozik, ugyanis minden oldal mást ír, Freeride, Mountain, Trial. Mert akkor annál a a fajtánál kéne keresnem.

Tehát milyen a fajtája?

Köszi a válaszokat



2015. ápr. 26. 08:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Dirt jump kerékpárról van szó. Hasonló hozzá a Merida Hardy 6, azt még kapni.
2015. ápr. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
nézhetsz még magellan polarx-eket és umf hardykat is. ja meg az umfnek van még pár ilyen célra szánt gépe
2015. ápr. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát igen, csak ezek 140-nél kezdődnek, és tudom, ilyen kategóriában ekörül lehet csak venni. Márpedig nem akarok nyárra megint bicó nélkül maradni, esti sessionok nagyon jók lennének spanokkal.. ezért is lenne jó az x-onlee. olcsó, és tetszik. de mindegy. használtat nem vállalok be :D
2015. ápr. 26. 20:03
 4/5 A kérdező kommentje:
A Merida Hardy 6 tényleg király, és hasonló :D csak az a fránya 40k :D
2015. ápr. 26. 20:06
 5/5 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!