Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szerintetek hasznaltan megeri...

Szerintetek hasznaltan megeri kerekpart venni?

Figyelt kérdés

#BMX #bicikli #MTB #Focus #sprint #Merida #kerekpr #mountain bke
2015. ápr. 27. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lopott és korrekt, akkor miért ne.
2015. ápr. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem kerékpárboltban azt mondták, nem éri meg, mert sok gond van vele. Viszont egy kerékpáros ismerősöm szerint simán megéri.
2015. ápr. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Megéri: pl. boltban 80 ezerért egy alap Tourney alkatrészes, menetes racsnis bicajt veszel, míg ennyiért használtan olyat amin Deore van és újonnan 200 ezer lenne.
2015. ápr. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ha tudod hogy mit veszel., akkor természetesen megéri legyen szó 15.000ft-s 20-30-40 éves csodákról vagy akár a 4-500.000fts versenylovakról...

viszont ha nem tudod, és át tudnak baxni, akkor nem éri meg.

2015. ápr. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez pont attól függ, hogy ki hogyan használja és mennyire tartja karban. Én nyugodt szívvel adnám el az enyémet, mert tudom, hogy ahhoz kb egy évig nem kell hozzányúlni. Akkor is max a csapágyak zsírozását kell megcsinálni. Feltételezve, hogy az illető rendszeresen olajozza a láncot és a váltókat. Plusz figyel a fék kopására és utána állít.


De vannak nagyon szedett-vedett biciklik is. Aki ért hozzá az tudja, hogy mit kell nézni és, hogy mit ne vegyen meg. Aki meg nem arra kb bármit rá lehet sózni. Olyannal menj aki ért a biciklikhez.

2015. ápr. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán megérheti, de lényeges az ár-érték arány. Három éve vettem 5000 Ft-ért (!) egy régi stílusú montit, mindenki csak f.kázta, de valójában egy alig használt gép volt. Max. 15-öt költöttem rá (gumik, nyereg, lámpák, karbantartás), és remek városi rohangálós bicaj lett belőle, sőt tavaly egész nyáron azzal túrázgattam az országban, annyira megkedveltem. Szóval abszolút megérte. Ősszel ellopták...
2015. ápr. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Wadmalac ***** válasza:

Egy jól kiválasztott, tényleg szakértő ember által megnézett használt gép sokkal jobb üzlet, mint egy új.

Persze nem egy új bringákat forgalmazó boltnak, persze, hogy megpróbáltak lebeszélni.

Vagy ugyanazért a pénzért sokkal jobb minőségű alkatrész-szettel tudsz vásárolni, mint újonnan, vagy kevesebbért hasonló színvonalat, de marad pénzed egyedi igényeidhez alakítani.

Sajnos új gépeknél gyakori, hogy a hangzatos, jó márkát azzal szorítják eladható árba, hogy gagyi noname alkatrészekkel hígítják a komplett alkatrész-szetteket. Tipikusan gyengébb hajtókart, fékeket, agyakat dobnak bele. A komplett szettes gépek meg csillagászati áron mennek.

2015. ápr. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!