Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mi volt a legérdekesebb vagy...

Mi volt a legérdekesebb vagy legfurább probléma amit hallottatok egy biciklivel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Én egy ismerősömtől hallottam, hogy vett egy bicajt (anno 1-2 éve divatosnak számított majom biciklit vette meg akkor) és kb 3-4 hónapos volt amikor menet közben eltört a hátsó kerék egyik rögzítőcsavarja és féloldalasan állt a kerék. Szervízben garanciában megcsinálták a hiba okát rossz minőségű anyagnak / anyagfáradásnak titulálták el.

2015. ápr. 29. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Keresztanyám egyszer jött hozzánk biciklivel, és félúton kipotyogtak a csapágygolyók az első kerékból. Igen, ennyire nem alkalmas az életre szegény.
2015. ápr. 30. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyszer verseny alatt eltörött az első tengely, de még letekertem vele 10 km-t folyamatos parán, hogy mikor fog blokkolni a kerék, de szerencsére nem következett be. Első bmx em hoztam el a szfvári vital klubból és az első bunnynál az első kerék elpattogott előre. Egyszer pedig egy fixi betekerte a cipőfűzőm, de csak akkor vettem észre, mikor már csak pillanataim voltak, kiszedte a helyéről a lábfejem, hatalmas zakó, korház után még volt lelkierőm egy 10kg-os kalapáccsal megdolgozni azt a bringát.
2015. ápr. 30. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Letekertem a tohoz napozni kicsit ... mar majdnem odaertem amikor defektem lett ... nem baj gondoltam, majd a vizparton megcsinalom ... felfujtam kicsit a belsot es betettem a vizve, hogy lassam hol a gond ... 8 helyen volt kilyukadva a belsom, a viz ugy bugyborekolt korulottem mint egy jacuzzi ... persze a kiralydinnye volt a ludas. :)


De kapott mar el ugy eso valami irgalmatlanul agyagos uton, annyira felszedte a dzsuvat a fekem, hogy beallt a kerek es egyaltalan nem tudtam tekerni. :)


Olyan is volt, hogy nyaron vizbe ugraltunk bringaval ... kovetkezo evben ugy kirohadt a vaz belulrol, hogy hajtas kozben az egesz kozepresz kiszakadt a vazbol. :)

2015. máj. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

:D


Defektet én is kaptam már, olyan helyen ahol egyáltalán nem számítottam rá (strandbejárat előtt) egy 65 mm-es szög kiszúrta a kereket. A másik meg annyira felmelegedett a fékem és annyira gyorsan mentem, hogy az első féket akárhogy húztam nem értem el vele semmit. Csak sikított a 2 fékpofa a túlmelegedéstől. Lényegében annyira volt elég, hogy tartani tudjam a sebességet,

(ami már akkor is eléggé sok volt:35 km/h)és ne gyorsuljak tovább. Amúgy a hátsó fékkel álltam meg mert mire leértem az első fékek már szétfolytak szinte!

2015. máj. 2. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!