Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Nem akarok venni egy komplett...

Nem akarok venni egy komplett v-fékpofát hanem csak a V-fék fékpofa gumit veszem meg. Miután ezt megvettem hogyan rögzítem a pofához magát a gumit? Odaragasztom? és egyáltalán érdemes ezzel a megoldással próbálkozni?

Figyelt kérdés

2015. máj. 6. 08:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Így: [link]


Igen, érdemes.

2015. máj. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm :)
2015. máj. 9. 15:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Ehhez olyan fékpofa kell, amiben cserélhető a gumi.
2015. máj. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Odaragasztod?? OMG. Mégis, hogy? És szerinted azt a bazi nagy erőhatást el fogja bírni???

Tényleg párszáz Ft-on akarsz spórolni? Ráadásul ha ennyire értesz hozzá akkor gondolom, hogy cseréled vagy 5évente a fékpofákat. Na ezért már érdemes kockáztatni, hogy valamikor elengedjen és ott maradja a szarban fék nélkül.

Gondolkozz ember!! De ha meg akarsz halni, akkor hajrá!!

2015. máj. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megtisztelő, hogy ezt gondolod és köszönöm azt is ahogy ilyen kedvesen ezt tálaltad.Biztos nagy zseni vagy a témában de nem azt kértem, hogy kezdj el oltani hanem azt, hogy ha lehet Normálisan válaszolj a kérdésre.Biztos úgy születtél, hogy mindent tudtál a világról, egészségedre váljon. Jobbulást!
2015. máj. 25. 13:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát ne haragudj, de ahhoz nem kell nagy ész, hogy valaki felfogja, hogy a ragasztó nem fogja meg a biciklit + téged.
2015. máj. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem de képzeld ezt már az előző kommentekből is leszűrtem, egyébként azt hiszem arra van ez az oldal, hogy bármilyen ( még ha egyértelmű is) kérdést fellehet tenni, de szólj ha nem így van. Ha meg idióta kérdésnek tartod, akkor csak a drága idődet pazarlod azzal, hogy ide írsz(tok)
2015. jún. 9. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!