Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Nyereg lecsúszásának megakadál...

Nyereg lecsúszásának megakadályozása?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy gepida S7-et, minden gyári rajta, de a nyerget ha felrakom magasabbra, nagyon gyorsan visszacsúszik, pedig kézzel erőltetve egyáltalán nem mozog. Hogy lehet ezt megakadályozni? Rá lehet menni a nyeregcső aljára csiszolóval, hogy érdes legyen?

2015. máj. 7. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Mondjuk húzd meg jobban a gyorszárat.
2015. máj. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi, erre nem is gondoltam...

Nem gyorszáras, hanem csavaros, azt meg meghúztam tökig. Bőven nem kéne mozognia már.

2015. máj. 7. 15:13
 3/8 anonim ***** válasza:

Erdekes, masoknak pont az a baja, hogy nem tudjak kiszedni a berohadt nyeregcsovet :) ... eppen ezert a nyeregcsovet inkabb bezsirozni szoktak es nem erdesiteni, hogy kesobb szetszedheto legyen.


Talan a rogzitobilincs nem jo, esetleg a vaz es a nyeregcso merete kozott van kulonbseg ... ha nemreg vetted es minden gyari, akkor menj vissza a boltba es kerd a segitseguket, vagy vegyel egy uj bilincset.

2015. máj. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Wadmalac ***** válasza:

Nem ér még össze a bilincs? Mert akkor hiába húzod.

Az összecsukódott bilincset ki lehet hajlítani, vagy vékony reszelővel szélesebb rést reszelni rá, hogy összébb lehessen húzni.

De lehet, hogy tényleg méret alatti üléscsővel próbálkozol.

2015. máj. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Minden gyári, úgyhogy jónak kéne lennie. Rés még van bőven, de nem tudtam tovább húzni. Visszamegyek az üzletbe majd szerintem.
2015. máj. 8. 13:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Magan a csavaron van meg eleg menet? Lehet, hogy mar nem is tudsz tobbet huzni rajta (?) ... de ez csak tipp
2015. máj. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Wadmalac ***** válasza:
#6: Igen, az az imbuszcsavar nem végig menetelt, lehet, hogy ez a baj.
2015. máj. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Visszavittem, a csavar volt gyári hibás, valami kis köröm fordult el benne. Kicserélték gyorszárra garanciálisan.
2015. máj. 8. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!