Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Honnét tudom megállapítani,...

Honnét tudom megállapítani, milyen középső agy van a kerékpáromban?

Figyelt kérdés
Szívesen leírnám,milyen kerékpárom van,de csak annyit tudok,hogy hercules és trekking,28 collos.

#kerékpárközépsőagy
2015. máj. 11. 07:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Középső agy alatt hajtómű csapágyat és tengelyt értesz?

Konkrétan mit akarsz róla megtudni? A mai monoblokkoknak gyakorlatilag 3 tulajdonsága számít: a hajtómű rendszer fajtája, csapágyház mérete, tengely hossza.

2015. máj. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen,kompletten az egészre vagyok kíváncsi,mert cserére szorul.
2015. máj. 11. 17:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Tökmindegy milyen középső agyad van. Begurulsz vele reggel egy normális szervízbe és délután eltekersz új monoblokkal. Mert ugye hajtókarleszedő és monoblokk kihajtó célszerszámaid nincsenek, hisz akkor mér rég kicserélted volna magad is, nem igaz?
2015. máj. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igazad van-bár sajnos ez így nemigen működik,mivel elég messzi lakok egy normális szerviztől.Ami meg itt van a közelben,az olyan mintha én csinálnám,csak pénzért.Errefelé nagyon ráérősek az emberek,és ráadásul mivel ez nem egy egyszerű parasztbike,nem biztos hogy képesek megcsinálni.A normális szerviz tőlem 25 km-oda vissza 50.Kicsit húzós.Sajnos nem ismerek egyelőre olyan embert a faluban,aki elvinne kocsival.Más megoldás még nincs kilátásban,tehát köszönöm mindenkinek a válaszokat.
2015. máj. 12. 06:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor nincs más hátra, mint venni hajtókar lehúzót meg monoblokk kiszedőt. Ha sikerült kitekerni a csapágyat, akkor leméred a tengely hosszát majd megrendeled.
2015. máj. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"A normális szerviz tőlem 25 km-oda vissza"


Telefonon leegyezted, hogy megvárhasd a műveletet és közben fagyizol egyet. Vagy ahogy fentebb szerepel, megveszed a szerszámokat.

2015. máj. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja, és 25 km miatt nehogy már kocsival kelljen vinni a bringát!
2015. máj. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

mondom,25km.Oda vissza 50km.Mi vagyok én tour de Francos?

Amúgy szétszedtem,műanyag csésze elfáradt,monoblokk szétrohadt.Látszik,nem volt még hozzányúlva.

Ilyen monoblokk volt benne(csak használt):

[link]

2015. máj. 13. 07:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!