Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A 3-om közül melyiket válassza...

A 3-om közül melyiket válasszam? (túra bicikli)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


tudom árban nem egyeznek, de ár/érték arányban melyiket érné megvenni?

(főként nagyobb túrákra kéne kb 50-150km/nap)



2015. máj. 24. 10:11
 1/5 A kérdező kommentje:
182cm vagyok 75kg mekkora méretű biciklit ajánlotok?
2015. máj. 24. 10:16
 2/5 anonim ***** válasza:
egyiket sem, ezeket arra tervezték, hogy városban elszaladgálj vele a boltig meg vissza, esetleg elvidd a kölköt az oviba... nem 100km-es túrákra... 1-2 ilyet egy évben talán kibír, de ha rendszeresen akarod nyúzni, akkor ezek a vacakok szétesnek.
2015. máj. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

max.: 100e Ft-ot szánnék rá... esetleg valami más ötlet?

Főként a kényelmesség lenne a lényeg.. (Más fajta bicikli is érdekel)

2015. máj. 25. 17:38
 4/5 anonim válasza:
Cáfolom azt, hogy ezek ßarok lennének! Én 7 éve nyúzok egy Montana Prisma bringát. Olcsó volt (akkor 36.000), egy két dolgot kicseréltettem rajta, (első váltó, de csak azért, mert nem pozicionált volt, hátsó kerék stb.) kutya baja nincs kb. 16.000 km után sem azon kívül, hogy a fékeket, meg a váltót be kéne állítani, csak nincs lelki erőm piszmogni vele guruljon, meg megtudok állni vele, azt jól van. A hátsó fogastárcsák csak a 8000-ik km-nél koptak el annyira, hogy tűrhetetlenül szalajtott. De még 10.000-et beleakarok nyomni, és csak aztán csere, ha addig nem történik vele valami fatális dolog, ami sok pénzbe kerülne. Én a Csepelt venném, mert most Csepellázban égek. A Nopeus is Magyarországon van össze szerelve, de csak ennyit tudok róla.
2015. máj. 31. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
A lászló bringaboltba ne menj szerintem! Suttyó, és sunyi egy népség! Otthagytam a bringámat küllőhúzásra, elkérték a 2400 forintot a két kerék beállításáért, és rá egy hónapra megint nyekeregtek az első küllőim. Ráadásul kint tárolják az esőn az otthagyott bicikliket, mert gondot okoz, ha otthagysz egy bringát. Ez már csak mellékes, de raktak alátétet az alátétes anyák alá. Milyen szakemberek ezek?! Egyszer mentem oda, de többet a kapujára nem nézek. Elég volt egyszer, hogy átverjenek!
2015. máj. 31. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!