Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Béres Porcerő kinek mennyit...

Béres Porcerő kinek mennyit használt?

Figyelt kérdés
Munkámból kifolyólag egész nap kerékpáron ülök. A térdeim már tropák, így gondoltam elkezdem szedni a Bérest. Kinek mi a tapasztalata? Ártani nem árt gondolom, de van akinek segített?

2015. máj. 28. 14:08
 1/5 anonim válasza:
100%

Nekem a térdkalácsaimon jelentkezett pár éve először porclágyulás és ebből fakadó fájdalom.

Eddig 3 szakdokinál voltam és mindegyik porcerősítő kúrát javasolt.

Saját elhatározásból én is a Béres termékét választottam.


Használt-e?

Jó kérdés. Sajnos a porclágyulás és porckopás visszafordíthatatlan folyamat. Mese nincs, ez egyre rosszabb lesz.


A legelső 6 hónapig tartó porcerősítő kúrám után másfél évig nem volt gondom. De aztán újra előjött a térdfájás.

Idén februárban kezdtem el a 3. kúrámat.

Február-márciusban sajnos sokszor és sokat fájtak a térdeim a tekeréstől, de már vagy egy-két hónapja ismét jól és nagyjából fájdalommentesen tudok bringázni. Versenyre meg teljesítménytúrára már nem merek elmenni. Szerintem már nem bírnám. Na meg nem az a célom, hogy mihamarabb eljussak a térdprotézisig. :-)

2015. máj. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt írja 1200mg glükozamin van 2 tablettában.Ez egy szinten tartó szint,vagy egy 15-20 kilós fájós lábú/derekú kutya napi adagja.Állapot javuláshoz ajánlott lenne ennek a két-háromszorosa egy felnőtt férfinak három hónapig és az utána lévő szinten tartó fázisban tartani a napi 1000mg körüli értéket.Ezért árban a 7100ft nagyon sok érte.Az arthroxon plus-ra keress rá,nagyobb hatóanyag,gyorsabb felszívódás, olcsóbb is ha napi 4 szem körül szeded.
2015. máj. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a béres vitamincsalád általában tengerimalac adagokat tartalmaz, csak a marketingnek köszönheti a sikerét semmi másnak.
2015. máj. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
[link] ezt próbáld ki, sok embernek segített már, nekem szerencsére nem kellett még szednem, de elég nagy dózisú, legalábbis a gyógyszertári termékekhez képest.
2015. máj. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ja, és igyál hozzá sok sok vizet!
2015. máj. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!