Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mi a véleményetek eröl a...

Mi a véleményetek eröl a bringáról?

Figyelt kérdés

Kona stinky 2008

[link]

Megér 475 eurot



2015. jún. 1. 13:40
 1/6 A kérdező kommentje:
Elsö Downhill bringám lenne.
2015. jún. 1. 13:45
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Nekem egyik bringa se ér meg 475 eurót :DDD

Főleg, hogy pár évvel ezelőtt egy ma 40ezer Ft-os bringát megkaptam max 20 ezerért -.-

Az enyém is 5 éves, 18-ért vettem, most kerül újonnan 60-ba...

2015. jún. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
képek alapján simán megéri, bár én látatlanban nem vennék bringát, csak ha ki tudod próbálni... te meg 1-es mi lenne, ha megtartanád magadnak a hülyeséget?
2015. jún. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ki tudnám próbálni is mert most épp Hollandiaba vagyok :)

Mire kell még figyelni Downhill vasárlásakor???

Ja és köszi a válaszokat :)

2015. jún. 1. 18:09
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez bőven jó, és megéri.

Igazából csak ha szét lehetne szerelni úgy tudnád 100%-osan megvizsgálni, de így szűzként anélkül max nézegesd végig repedések- horpadások- karcolások- horzsoló(fémes összeérések)hangok hallgatása- ugye a kerék külső ellenőrzése- kormány megbízhatóságának ellenőrzése- különböző kopásokat próbálj észrevenni- láncon, vagy nézd a bovden nyúlását- a rugó rugalmasságát kb ezeket tudod megnézni.

Szerintem még lehet alkudni is belőle, ezt is próbáld meg, hátha.... egy próbát megér :)

(ha 250-300 euróért odaadja, akkor még ha repedések vannak a vázán akkor is hozd el, mert alkatrészként is visszakapod bőven az árát)

2015. jún. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a vállaszokat.

Ezen a héten megnézem és ha jó akkor marad :)

2015. jún. 2. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!