Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Lányok, fiúk! Nincs valaki...

Lányok, fiúk! Nincs valaki Vasvár környékéről aki szeret bicajozni, geocachingelni és nincs partnere?

Figyelt kérdés
Régebben többet bicajoztam, de mostanság sajnos eléggé elhanyagoltam a dolgot, ugyanis egyedül elég unalmas bicajozni. Geocachingelni is szoktam, de sajna mára az is alábbhagyott, hiszen egyedül az sem izgalmas. Szóval ha akad valaki Vasvár környékéről aki szintén partnert keres bicajozáshoz, akkor szívesen csatlakoznék. Mint írtam eléggé kijöttem a kondiból, szóval eszerint keresek. Ha valaki komolyan gondolja, írjon privátban.

2015. jún. 22. 14:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Írjál a geocaching kerékpáros fórumára, ott biztos találsz embereket; sőt, túrákat és versenyeket is szoktak szervezni.
2015. szept. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A link lemaradt: [link]
2015. szept. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!