Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » 59-es országúti vázméret 176...

59-es országúti vázméret 176 centi magassághoz nagyon sok?

Figyelt kérdés
2015. júl. 22. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:

outit nem a magasság alapján veszünk, hanem belső lábhossz, szorozva 0.66-al.

[link]

2015. júl. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ja, ha hosszúak a végtagjaid, akkor jó lehet, bár kicsit soknak tűnik, mert nekem is hosszúak a végtagjaim, de 60-nál több nem kell, és én 181 vagyok.
2015. júl. 23. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: Megmértem magam (a link alapján) és igen, így kell mérni, bár nem mértem teljesen pontosan de kb. 60 körül jött ki, szóval ez teljesen reális. Az 58-as vázomon örökké ki kellett húzni az ülést, a normálnál azért többre, bár max.-on nem voltam még. Szóval a 60 a kb. ideális.
2015. júl. 23. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
183cm vagyok, 56-os bringam van. Neha jobban orulnek egy 54-esnek!
2015. júl. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Wadmalac ***** válasza:
100%
Ha leszállva nem ülsz a váz tetején, akkor jó. Igazándiból az ülés-kormány távolságnak van jelentősége, az, hogy a felső vázcső milyen magasságban megy, maximum a vázmerevséget befolyásolHATja, de még azt sem feltétlenül.
2015. júl. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
186cm vagyok, nekem mindig boltban nagyobb méreteket ajánlottak, mikor ez alapján a cikk alapján kiszámoltam az 54 es vázat, hitetlenkedve de kipróbáltam, és láss csodát, azóta imádom az outizást, előtte mindig fájt tőle a nyakszirtem vagy a derekam.
2015. júl. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hát nem tom... nekem az 54-esnél örökké ki kellett húzni az ülést, már a max. felé, mert nem nyújtódott ki rendesen a lábam. Fontos a kormány - váz, de szerintem ez is nagyon, mert a térdnek nem jó, ha nem ülsz elég magasan, nekem szokott ropogni is ilyenkor. Mondjuk nekem tényleg nagyon hosszú végtagjaim vannak a magasságomhoz képest, hasonló magas haverjaim, volt aki még kb. két centivel magasabb volt, hajtani nem tudták az 54-es kihúzott ülésű bringám, aki magasabb volt az is feszengett kissé rajt, akkor még kb. 3-4 centivel kisebb voltam.
2015. júl. 25. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
örülök, hogy eljutott az agyadig a cikk tartalma...
2015. júl. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
-.-"... eljutott az agyamig a cikk tartalma, szerintem is úgy kell mérni, ahelyett, hogy a magassághoz próbálunk viszonyítgatni, ki is számoltam és jó jött ki. Aztán írtátok, hogy a 185 körüli magasságaitokhoz elég az 54-es és hogy a kormány-ÜLÉS* (akkor elírtam) az fontosabb. Én meg csak erre reagáltam, hogy ez is fontos, és megjegyeztem, hogy nekem ezek a méretek mindig is kevesek voltak, amikkel ti mentek.
2015. júl. 29. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!