Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » B'Twin 340-et vennék. Jó vétel?

Milánix kérdése:

B'Twin 340-et vennék. Jó vétel?

Figyelt kérdés

B'Twin rockrider 340-et vennék. Kiváncsi vagyok jó vétel lenne-e? Milyen a fék, váz, teleszkóp de legfőképp a váltó és hogy alkalmas lenne e esetleg napi 15-30km-t le tekertni? És ha nem akkor milyen kerékpárt tudtok ajánlani olyan 60e Ft körül.


[link]



2015. júl. 24. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:

hogy lenne már jó vétel?

ez a lehető legolcsóbb még kerékpárnak nevezhető képződmény.

a lehető legolcsóbb leggagyibb alkatrészekből van összerakva, tipikusan semmire nem való.

ha aszfalton akarod megtenni azt a 15-30 km-t azt valószínűleg bírná egy pár éven át, de biztosan lesz még eközben is szervizköltséged.

2015. júl. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Honnan tudod h rossz?
2015. júl. 24. 23:52
 3/7 anonim ***** válasza:
a nevébő a típusából és az árából.
2015. júl. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha nem tudsz többet bringára szánni, vagy nem mersz használtat venni, akkor ez jó vétel. Tény, hogy a legalja az MTB-nek nevezhető kerékpárok között, de nincs rajta semmi kirívóan gagyi vagy oda nem illő. Városban, földutakon bóklászni teljesen jó kezdő bicaj.

A 90-es években ennél jóval trébb bicajokkal nyomultak a montisok, minden viszonyítás kérdése.

2015. júl. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia

figyelj én ezt nem ajánlanám. Csak meg kell nézni hogy mikből van összeralva...

Egyik haverom vett egyet. 2év és kb használhatatlan lett

Nála a hibák nagyja abból adódott hogy nem ápolta. Rozsdás lánc, fogaskerekek, szétment a fogaskerékkoszorúba a csapágy, nem működik a váltó, a bowdenek kinyúltak és nem is sorolom tovább.

inkább ajánlanám a testbikeot nézz valami JÓT ugyam ennyièrt sokkal jobbat kapsz. De legyél körültekintő van ami jónak néz ki de belülről szét van menve.

ha bármi kérdésed van írj nyudgodtan

------

üdv:Egy freerideer(umf hardy3)

2015. júl. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

!!!KÖSZÖNÖM A VÁLLASZOKAT!!!

már megvettem de nagyon jó vétel volt és lesz is és ezt azért mondom mert hat évesen kaptam egy mtb és azt most a kistesóm használja. Kiválóan működik nekem a b'twin-nel még sosem SOSEM volt bajom

egybként én nagyon szeretek bringázni cangázgatni tehát ez azt jelenti h án karban fogom tartani, amiről lehet következtetni hogy nem fog olyan hamar tönkremenni

2015. aug. 7. 13:39
 7/7 anonim ***** válasza:
ezt előre megmondani könnyelmű kijelentés részedről, majd az idő megválaszolja.
2015. aug. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!