Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Egy alsóbb kategóriás rugós...

Egy alsóbb kategóriás rugós villát hogyan kell szétszedni? Nincs benne lockout, egy egyszerű rugós teleszkópról van szó.

Figyelt kérdés
Szét szeretném szedni, és kitakarítani.

2015. júl. 25. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy sehogy, vagy epp szet lehet, pontosan egyszer (ertsd: tobbet nem lehet osszerakni).
2015. júl. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És, ha szét lehet szedni és össze is lehet rakni, akkor hol bírom szétszedni...?
2015. júl. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyesmi bajom van, egyébként valami gagyibb Suntourról lenne szó...
2015. júl. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Beírod a villa típusát a gúglíba meg, hogy manual és ott lesz.
2015. júl. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tizenpárezerért kapsz egy egyszerű Suntourt, ami lájtos használattal elmegy legalább egy évet.

Az ilyen olcsó villa kipucolása nem vezet sehová, mókuskerék, még olyan kenőanyagot sem fogsz belerakni, ami gyárilag benne volt és hónapokon át kente a műanyag csúszóperselyt.

Tudom, végigjártam ezeket. Ha már lötyög, ereszt a szimering orrán-száján, akkor jársz a legjobban, ha lecseréled a villát.

Egyébként meg fordítsd fel a bringát és a villa alján látsz 1-1 csavart.

2015. júl. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!