Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » 27,5 vagy 29-es méret kellene?...

27,5 vagy 29-es méret kellene? Milyen vázméret kell hozzá?

Figyelt kérdés

MTB Superiort szeretnék venni többfajta terepre? 180 vagyok 15 éves, szerinted 190 leszek, és nem akarok ezután még egyet venni, mert kinőttem...


Kerékméretben pedig 29-eset vagy 27,5-st ajánlotok?


2015. aug. 3. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 27,5-öset ajánlok, ha lejtmenetben is szeretnéd, hogy fordulékonyabb legyen a bringa.
2015. aug. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Krisz85 ***** válasza:

s 27,5 agilidebb jobban fordul, a 29 es meg jobb az akadályokon,


Nino 27,5 el nyert sok világkupát

Kulhavy meg 29 el


tegyél igazságot melyik a jobb :DD


a magasságod miatt a vázméret pontos kiválasztása fontosabb szerintem

2015. aug. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És abból 20-ast ajánlotok? Vagy 22? Vagy melyiket ebben a kategóriában?
2015. aug. 4. 10:55
 4/4 Krisz85 ***** válasza:

mármint sebességre? ha kezdő vagy mindenképp olyat, ahol három lánctányér van elől, tehát 3*10 sebesség van legalább, aztán később hozzá fogsz edződni, aki már nagyon edzésben van az 1*11 el nyomja, de ott az első lánctányér valahol a 3 lánctányéros között van, picit nagyobb mint a legkisebb, de kisebb mint a legnagyobb tányér a 3*10es rendszeren,


de lényegét tekintve tökmindegy, túrázásra, hobbi versenyzésnél ezek nem számítanak annyira.

2015. aug. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!