Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a bicikliről?

Figyelt kérdés

[link]


19 éves lány vagyok, szeretnék egy biciklit, amivel magammal vihetem a kutyámat és a városban is közlekedhetek vele. Jó lenne, ha a viszonylag hosszabb utakat is bírná.


Szerintetek a belinkelt bicikli milyen? Én annyira nem vagyok otthon ebben a kerékpár témában, az üzletben kb. csak annyit értettem, hogy nem váltós... :)


2015. aug. 4. 16:10
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
2015. aug. 4. 16:11
 2/18 anonim ***** válasza:

Nos, ez a legalja annak, amit a XXI. században kerékpárnak nevezhetünk. Nem fogsz vele száguldozni, felfelé pedig általában majd tolod, mivel acélból van (nehéz), és nincs rajta váltó.

Összességében, ha csak kutyát akarsz sétáltatni, boltba jársz meg fagyizni vele, akkor használható gép, minden egyéb esetben kerülendő.

2015. aug. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm az őszinte választ!


Még annyit szeretnék kérdezni, hogy váltós biciklivel viszont nem lehet kutyát sétáltatni, ez igaz? Az egyik ismerősöm mondta. Mert a linkelt bicajt például a lábammal is meg tudnám állítani, mert olyan a szerkezete, vagy mi. Tényleg nem értek hozzá, bocsánat, hogy ilyen idiótán fogalmaztam. Azért remélem, valaki megérti. :)

2015. aug. 4. 16:50
 4/18 anonim ***** válasza:

Igen, kontrafékes a hátsó kerékagy, így lábbal is fékezhető.

De kutyát csak úgy lehet sétáltatni, hogy egyik kezeddel fogod a pórázt?

2015. aug. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Még nem próbáltam biciklivel futtatni a kutyusomat, de szerintem azért a pórázt tartani kellene valahogy.


Vagy váltóssal is lehet? Örülnék, ha lehetne azzal is biztonságosan kutyát sétáltatni, mert igazából egy váltós biciklibe zúgtam bele, mondjuk az nagyon dárga volt, de ha ez a linkelt tényleg olyan gagyi, akkor lehet, hogy inkább összespórolom rá a pénzt valahogy.

2015. aug. 4. 17:08
 6/18 anonim ***** válasza:
A célnak megfelel, hisz te nem sportra akarod használni a kerékpárt. Én pedig alapból nem sétáltatnék így kutyát, hisz 1mp-re nem figyelsz ő meglát valamit és máris megránt téged/a kormányt.
2015. aug. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
viszont útesten eszedbe ne jusson így kutyát sétáltatni, ugyanis tilos.
2015. aug. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Arra, amire neked kell jó lesz. Mondjuk nem ajánlanám az egysebessegeset, inkább rendes, váltós, v fekeset vagy pofa fejesét vegyél, de te tudod...
2015. aug. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Fejés=fékeset... Sz4aros javító program... XD
2015. aug. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy rizikós így kutyát sétáltatni, de muszáj, mert alaszkai malamutok és nem érik be azzal, ha én kocogok mellettük fél órát... :)


Még gondolkozom azon a váltós biciklin is, nem tudom, végül melyiket választom. Ha valakinek van még véleménye, kiváncsi vagyok rá :)


Az eddigi válaszokat pedig nagyon szépen köszönöm !!!

2015. aug. 4. 20:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!