Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Országútisok/fixisek! Mi a...

Országútisok/fixisek! Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
[link] egy ehhez hasonló biciklit szeretnék összerakni. Viszont nem igazán szeretnék fixiet, biztosabbnak érezném ha van fékem. Azt csak úgy oldjam meg hogy nem fixálom ki és lehet is rá a fék? Elég ha egy használt kereskedésből veszek egy országútit és azt keltem "életre"?
2015. aug. 10. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Akkor amire te gondolsz, az egy egysebességes kerékpár lesz.

Ha veszel egy régi országútit: hátsó agyról leszeded a sort, vagy a racsnit, visszaraksz egysebességes fogaskereket, racsnit. Hajtókarról leszeded a plusz lánctányérokat (ha lehet). Valahogy megoldod, hogy egyenes legyen a láncvonal. Fékek alapból lesznek rajta, ha valami normálisabb fajta, akkor cserélni sem nagyon érdemes.


Én már csak azt nem értem, hogy mi értelme van egy jól működő országútit lebutítani egysebességesre, de ez maradjon az én bajom.

2015. aug. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Alex Fly ***** válasza:
Fixit is felszerelheted fékekkel...
2015. aug. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Wadmalac ***** válasza:

"Én már csak azt nem értem, hogy mi értelme van egy jól működő országútit lebutítani egysebességesre, de ez maradjon az én bajom."

Szívemből beszélsz. :)

2015. aug. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
fixire is lehet első féket rakatni
2015. aug. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!