Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ehhez a cipőhöz milyen pedál?

ÓcsajiHunter kérdése:

Ehhez a cipőhöz milyen pedál?

Figyelt kérdés

Sziasztok azt szeretném kérdezni hogy ehhez a cipő típushoz milyen pedált vegyek? : [link]

amúgy országúti bicóm van PD M520 as pedállal de a képen a ket kis sín le van fedve és elvileg csak dísz tehát az spd nem megy rá. Úgyhogy veszek egy új pedál szettet a régi már elég kopottas.



2015. aug. 15. 09:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem először vegyél rá egy SPD klipszet, majd ehhez igazítsd a pedál meg vásárlását. Beviszed egy bringa boltba és az eladók készségesen segíteni fognak, ne aggódj. :)
2015. aug. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már vettem hozzá spd klipszet de nem lehet rárakni elvileg mert a két sín tomítve van műanyaggal és azt mondták azt nem lehet kivenni
2015. aug. 15. 09:49
 3/4 Alex Fly ***** válasza:

Ránézésre outi patentet tudsz rászerelni. A Shimano rendszerén kívül (most fejből hirtelen nem tudom, hogy milyen néven keresd) pl. a Look, Time termékei elég kedveltek.

A lényeg, hogy az MTB-s rendszerekkel szemben ezek nem két, hanem három csavarral rögzülnek a cipőhöz.

2015. aug. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 tothp ***** válasza:

küldtem a linket az előző kérdésednél:

https://www.youtube.com/watch?v=4xzPVT46DuI

egyébként alapból inkább a LOOK rendszerhez való a cipő

2015. aug. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!