Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Og bike shopból akarok bicajt...

Szakács Márk kérdése:

Og bike shopból akarok bicajt rendelni csak nem tudom hány nap alatt hozza ki a fútár? Már rendelt onnan?!

Figyelt kérdés
2015. szept. 7. 17:53
 1/7 anonim válasza:
Ez most beugratós kérdés?
2015. szept. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hány nap alatt hozza ki a fútár az og bike shopból a megrendelt terméket? Rendelt már töllük valaki?
2015. szept. 7. 18:02
 3/7 anonim ***** válasza:

1-3 munkanap általában.

Rosszabb esetben 1 hét.

2015. szept. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az komoly akkor csak fel kell mennem érte valahogy
2015. szept. 7. 18:30
 5/7 A kérdező kommentje:
Valaki rendelt onnan valamit? És mikor hozta ki neki a fútár?
2015. szept. 7. 18:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt senki sem fogja tudni megmondani.. A legtöbb futárszolgálat adott nap felveszi a csomagot, másnap kiszállítja, rosszabb esetben 1 nap múlva. A kerékpárbolton múlik a dolog, hogy ők milyen gyorsan küldik el, az meg ugye esetenként változik. 1-2 nap átfutás általában kell nekik, de ennél lehet több is, ha valami nincs rendben, vagy lusták, sok dolguk van stb.
2015. szept. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én eddig 3x rendeltem onnan. 2x már a második napra megkaptam a csomagot egyszer pedig a 3. Hozták volna amikor nem voltam otthon nem volt aki átvegye. Az után pedig hosszú hétvége jött így csak máshét hétfőn kaptam meg a vasárnap rendelt csomagot
2015. szept. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!