Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Decathlon GEONAUTE ONrhythm...

Decathlon GEONAUTE ONrhythm 50 pulzusmérő már megint nem működik?

Figyelt kérdés

Az első 1 hónapot működött, visszavittem kicseréltem, 2015 06 havi gyártás, ez 1 napig működött.


Másnak is van ezzel a típussal gondja vagy én vagyok ennyire peches?


Oké, hogy a legolcsóbb, 5000Ft, de ha ennyire szériahibás és vacak akkor miért nem vonja vissza a Decathlon?


Kicsit unalmas és költséges állandóan kijárkálni visszacserélni.


Harmadszorra már biztos nem fogom.


Hiba jelenség. Nem szinkronizál össze, elemcser többször volt. CR2032 kell bele. 8db új elemet vettem, kb 3-at is kibontottam, az elem tuti jó.



Vagy van valami trükkje, hogy hogyan kell READY állapotba tenni?

Zavarni semmi nem zavarhatja, mert több egymástól távol lévő helyen próbáltam, még híd közepén is ahol se wifi, se Bluetooth nem zavarhatja. Nem tudom milyen módon kommunikál az órával.



2015. szept. 14. 14:57
 1/1 anonim válasza:
Hello! Próbáld úgy, hogy nagyon közel tartod. Nekem úgy megy és utána 10m-ig is érzékeli. Nekem ez bevált
2016. ápr. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!