Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » 28-as régi típusú csepel...

28-as régi típusú csepel kerékpárhoz, árulnak 60 vagy nagyobb fogszámú első lánckereket?

Figyelt kérdés
2015. szept. 21. 12:35
 1/5 tothp ***** válasza:

Nem hinném. 52 a klasszikus "nagytányér" méret. 54-est láttam már. De a 60-as elég extrém. Ráadásul ezeket nem lehet csak úgy cserélgetni egy régi csepelen. Oda komplett hajtómű kell. Többe lesz, mit az egész bicaj.

Szóval boltban biztosan nem. Viszont, ha valaki megrajzolja mondjuk AUTOCAD-ben, utánna néhány ezresér lézeren levágják neked. És akkor akkorát rajzoltatsz, amekkorát nem szégyellsz

2015. szept. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Wadmalac ***** válasza:
100%

Amúgy minek?

Hátra nem fér kisebb lánckerék?

Hátul egyetlen fog különbség annyit ér, mint elöl négy.

2015. szept. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hátra egy kazettás agy és azon 11 a legkisebb lánckerék, bár nekem azon néha megugrik. És nem, nem a karbantartás hiánya miatt, hanem az erő miatt.
2015. szept. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 nekem88 válasza:
Juj.Na ebből akkor valami csepel pályakerékpár lesz? :D mondjuk a 60x11-et aki kipörgeti attól nem kérnék egy pörgőrúgást.Ekkora baromságot...Ugyan már erő...
2016. márc. 7. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Wadmalac ***** válasza:
Hát ha a lánc át tud ugrani egy fogat, ott valami nagyon nem kerek.
2016. márc. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!