Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Tudnátok gyerek kerékpárt...

Tudnátok gyerek kerékpárt ajánlani?

Figyelt kérdés
Ami szóba jött Caprine, Mali, Gepida, Hauser. Ezek közül melyik a legjobb? Más márka esetleg?
2015. okt. 14. 22:38
 1/2 tothp ***** válasza:

Ezek közül bármelyik jó lehet.

egy gyerekbicikli váz sokszorosát elbírja annak, amennyivel egy gyerek azt terheli. (16"-os BMX-en simán tekertem 100 kilóval) a fentiek meg elég jó nevek.

Inkább a rajta lévő cuccok fontosak. gyerekbringán használják az elöl kézifék,hátul kontra megoldást. tapasztalatok szerint ezt tanulja meg a gyerek a legbiztonságosabban kezelni. Minden forgó alkatrész legyen "rendes" golyóscsapágyas. Ezek a műanyagperselyes vackok egy nyár alatt elkopnak.

váz geometria: alacsony átlépési magasság, lehetőleg minél alacsonyabb hajtómű elhelyezés. kormányon rendes markolat, ami nagy puha gömböcben végződik, nehogy a gyerek felszúrja rá magát eséskor.

nagyjából ezezk:

Ja!

Gyerek fejére bukósisak!!!!!

2015. okt. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azért a gyereket is kérdezd meg, mert te hiába döntöd el tudományosan, hogy melyik lesz a legjobb, ha nem hajlandó felülni rá. Én vettem egy használt osztrák agyváltós, kontrás elől v fékes biciklit, mert tudom, hogy ez egy jól összerakott bicikli, és haladni is lehet vele, meg a korához is megfelelő, de azért sokáig jó lesz, de a 6 éves fiam az istennek se hajlandó ráülni, és megtanulni biciklizni. Vettünk felnőtt rollert nagy kerekekkel, arra egyből rápattant, ezért kellett venni még egyet, hogy együtt tudjunk haladni. Ez van... 38 évesen elkezdtem rollerezni :)
2015. okt. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!