Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Igazán jó esőnadrág?

Igazán jó esőnadrág?

Figyelt kérdés
Próbáltam már több félét, de még nem találtam rá az igazira. Mik a tapasztalatok? Nálatok mik a szempontok?Milyen kompromisszumokat tudtok elfogadni? Létezik egyáltalán olyan, amiben sem a kívülről beszivárgó víztől, sem a belül kicsapódó párától ne áznánk el?

2015. okt. 22. 09:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ilyen. Egy régi rp túra esőnadrágot használok. Arra jó, hogy ne legyen vizes a nadrágom negyed óra alatt, amíg beérek melóba. Mondjuk a zoknim, cipőm így is elázik. Kéne vízálló lábszárvédő, meg cipő is. De kifejezetten biciklis esőnadrág, ami nem buggyos, valamennyire melegen tart, de azért szellőzik, és nem úszol az izzadtságodban, szerintem nincs.
2015. okt. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Termo aláöltözet, fölötte téli bringás ruha, táskába pedig váltó ruha zacskóban, melós vagy ahova megyek olyan ruha..
2015. okt. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Krisz85 ***** válasza:
nincs ilyen, thermo nadrág ami bízálló /60 ezernél kezdődik az ami szél és vízálló/, de minden más esetben alá fogsz izzadni, mese nincs, de talán az még mindig jobb mintha a hideg jeges víz + szél érné a bőröd, az izzadságod még ha be is izzad a lábad melegebb + véd a széltől mint minden más esetben
2015. okt. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Brit katonai gore-tex cuccokat lehet viszonylag jó áron szerezni. Persze, ez 'buggyos' lesz, meg éjszaka nem a legjobb, hogy arra van kitalálva, hogy ne lássanak.
2015. okt. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tothp ***** válasza:

Nem könnyű kompromisszumot kötni. Elázol, vagy berohadsz?

Talán a legjobb választás, ha veszel egy olyan jól záró ruhát, ami az oldalán végig cippzáras. Így legalább szellőztetni tudsz. és kívülről nem ázol

2015. okt. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!