Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » MElyik legyen és miért Garmin...

MElyik legyen és miért Garmin eTrex Touch 35 vagy POLAR V650 HRM?

Figyelt kérdés

Sziasztok, kis segítséget kérnék tőletek, gps-t szeretnék vásárolni, kettő közül képtelen vagyok dönteni.


Garmin eTrex Touch 35 vagy POLAR V650 HRM


Előnyök és hátrányok ha lehet. :)


Valakinek volt már dolga bármelyik készülékkel, tapasztalat?



2015. nov. 18. 18:51
 1/5 Krisz85 ***** válasza:

Garmin Edge 500,510 520 ha bringázásról van szó, vagy ha van zséd akkor GArin edge 1000

a többi felejtő

2015. nov. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az első három általad említettben egyikben sincs térkép, nekem az lenne a fő cél. Az edge 1000 pedig nem fér bele a keretbe, max 100e körüli összeget adnék érte.
2015. nov. 19. 07:59
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én az edge 520-ra rahekkeltem egy terkepet (vannak róla videók h hogy kell), és nekem mukodik. De ha csak az említett 2 jön szoba akkor inkább a polár. (Szerintem)

2015. nov. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 answer2u válasza:

Attól függ mire akarod használni. Az eTrex egy túrázós (értsd: gyaloglós) gps, a polar meg ha jól látom bringás cucc. Ez kb olyan, mintha azt kérdezted volna, hogy mivel egyem a levest? kanállal vagy markolóval :-) Mindkettővel lehet, de az egyik nem arra lett kitalálva.


Szóval: Ha bringa akkor valóban az EDGE széria a garminból.

A garmin cuccokhoz lehet venni HRM pántot, Cadence Sensort, Tempe-t. Első ugye a pulzust méri, második a pedálfordulatot, harmadik a hőmérő. Ha például később úgy gondolod, hogy veszel egy Garmin Virb akciókamerát, akkor az ezekkel mért adatokat mind rápakolhatod layerként a felvételre. Így nem csak egy "uncsi" tekerős videó lesz, de fogod látni, hogy éppen milyen áttétellel, milyen erőbefektetéssel,hány fokos melegben, milyen pulzussal, stb, stb tekertél. Valamint a Garminhoz van egy zsák ingyen térkép, külön biciklis is. Magyar és külföldi is, amit mindenféle buherálás nélkül fel lehet tölteni rájuk. Valamint az általa rögzített tracket a Garmin programjaiban tudod elemezni (szintábra, mért adatok,stb). Első szuszra ennyi, mert sokat utálok gépelni.

2015. nov. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Krisz85 ***** válasza:
nekem volt polar is, soha többet, minden második évben kijönnek egy saját jelátvitellel, wind, aztán bluetooth + meg egyebek, közben az összes watt, és egyéb műszer ANT+ szabvánnyal megy, amúgy aGarmin edge 520 tud térképet, de pontról pontra navigálni tényleg az Edge 1000 fog ami jó is, én Garmin Edge 520 at vennék, az pont 100 ezer
2015. nov. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!