Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen downhill bicajt vegyek?

Milyen downhill bicajt vegyek?

Figyelt kérdés

Egy kezdő downhill bringát szeretnék vásároln, csak nemtudom milye marka lenne jó.

A Gian Glory 2008 már régóta teszik csak nincsen rá pénz... Mert ugye használtan is fél millió..

Nekem jó lenne olyan is aminek csak az első villàja teszkópos pl Mali Cobra de nekem ez nemtetszik!

Kb 200 000 ft om lenne rá ès hasznàltan is megfelelne.



#kerékpár #downhill #DH #downhill mountain bike
2015. nov. 20. 17:11
 1/2 anonim ***** válasza:
A Mali Cobra és a Glory között fényév távolság van. Az előbbi egy dirtjump váz (volt), utóbbi pedig profi DH-ra készült. Ha lenne kétszázezrem akkor vagy vennék egy régebbi Kona Stinky-t vagy Coliert, esetleg Magellan Vega-t, amiken az alapokat simán el lehet sajátítani, vagy egy nagyon igényes dirtjump bicajt. Hogy melyik irányba akarsz elmenni, azt neked kell tudnod.
2015. nov. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Sztem inkább dirtöt vegyél, mert azt könnyebb megtartani.

Persze van az a pálya amire már "kevés", de ez inkább tapasztalatfüggő. A lényeg h nekem dirttel nagyobb élvezet gurulni, ugratni is jobban merek vele, és sztem megtartani is könnyebb. Ja, és jóval olcsóbb.

Alternatív megoldás lenne egy enduro gép is, de ezzel kapcsolatban nem sok mindent tudok mondani, mivel kb kétszer gurultam ilyen típusú bicóval.

2015. nov. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!