Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Biciklim agyváltója 3 sebesség...

Biciklim agyváltója 3 sebességes, és nem veszi 2. -at. Csapágyak cserélve lettek, többször szétszedtem és nem látom hol lehet a hiba. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

2015. dec. 31. 13:13
 1/10 anonim válasza:
58%
A gond az, h a biciklid agyváltója 3 sebességes, és nem veszi 2. -at. Csapágyak cserélve lettek, többször szétszedted és nem látod hol lehet a hiba.
2015. dec. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerinted neten keresztül bárki bele lát?? Vidd szervizbe!
2015. dec. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
Kuplung :D
2015. dec. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Csupán azt gondoltam, hátha valakinek volt már ilyen jellegű problémája az agyváltójával, és tudja a megoldást, ezért kérdeztem.. De ezek szerint megint sokan humorosnak képzelik magukat, ahelyett hogy inkább meg se szólalnának! Mindenhova ment a piros kéz! ;)
2015. dec. 31. 19:11
 5/10 anonim válasza:
Jaj, bumbúrnyák, h jó éved lehessen, adok lehetőséget, h még egy piros kezet kioszhass! buék!
2015. dec. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 m68 ***** válasza:

Üdv!

Első és legfontosabb kérdés, milyen típus. 3 sebességesből jellemzően 3 fajta, illetve azok modelljei futnak itthon. Shimano, Sachs/Sram, vagy Sturmey-Archer. Ha ezt már tudjuk, egyszerűbben tudok segiteni.

2016. jan. 1. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Valóban, ez kimaradt! Sachs a márkája. Lehetséhes, hogy nem is a szerkezet, hanem az agy kopott szét belülről? (úgy értem amin a küllők vannak)
2016. jan. 1. 11:00
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem 2 sebességes Sachs-nál ugyanez volt a baj, de normális beállítás megoldotta a problémát. A bovdenen kell vagy feszíteni, vagy lazítani. Ha így sem jó, akkor veszel használtan egy komplett 3 sebességes kereket, vagy egy agyváltót és átfűzöd.
2016. jan. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ahaa..!! Kicsit laza, holnap ránézek a feszességre, remélem akkor megszűnik a baj! Köszönöm!
2016. jan. 1. 19:36
 10/10 Wadmalac ***** válasza:
Itt a bowdenfeszesség gyakorlatilag CSAK a második, középső fokozatot befolyásolja, mert a másik kettő szélső helyzet, kevésbé érzékeny. Valószínűleg, ha jól javították, tényleg csak a bowdenbeállításon múlik.
2016. jan. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!