Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Melyik a jobb kerékpár?

Alvin85 kérdése:

Melyik a jobb kerékpár?

Figyelt kérdés
Neuzer Ravenna 100, vagy Gepida Alboin 200? Nem tudok dönteni, volt ahol azt olvastam, hogy a legjobb ár-érték arányú a Ravenna, máshol az Alboint dicsőítették... Városban munkába járásra, néha rosszabb aszfaltúton, földes úton túrázásra lenne használva.

2016. jan. 6. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Ebben az árkategóriában semmi nem éri meg ami új... :)
2016. jan. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy újonnan venném? :) Arra vagyok kíváncsi, hogy melyik a jobb a 2 közül.
2016. jan. 6. 13:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Anno a gepidába voltam beleszerelmesedve. :D

Egy év kerékpárosmúlt után (tudom, nem sok) ki kérem jelenteni, hogy életem legnagyobb hibája volt földútra trekkinget venni (végül anyagi okok miatt nem gepida alboint vettem). Iszonyatosan merev, tökéletes aszfalton suhan, mint állat, de rosszabb utakon, illetve földutakon iszonyatosan ráz, így idén kénytelen leszek az első villát kicseréln teleszkóposra.

Tehát: Ha földúton bringázol, akkor vagy monti, vagy olyan trekking, aminek teleszkópos első villája van!

2016. jan. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az Alboin 200 első villája teleszkópos, a Ravennának csak az ülése. Annyira rossz földúton azért nem tervezek tekerni. :)
2016. jan. 6. 15:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Tökéletes állapotú földutakon közlekedem. Higgy nekem, ha rendszeresen letérsz a tökéletes aszfaltról, akkor teleszkópos első villa. Akár gyárilag, akár utólag...
2016. jan. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!