Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Cube bringák jók?

Cube bringák jók?

Figyelt kérdés
milyen hasonló cross gépek vannak 180-ig? jobb felszereltséggel, milyen mārkāt érdemes nézni? évjāratnak csak marketing jelentosege van?

2016. febr. 6. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem Cube crossom van, imádom.
2016. febr. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
es milyen van? En nature prot neztem csak draga sajnos250e ft.
2016. febr. 9. 00:51
 3/7 anonim ***** válasza:
drágák, 180-ig is tudsz venni valami alap cube crossot
2016. febr. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nekem is cube van. Csak jót tudok rá mondani. Cube LTD CLS PRO. Mondjuk az enyém inkább asztfaltra jó, mint terepre. Én ritkán tévedek terepre, de bírja azt is ha nem vadulsz vele. A KTM-ek még elég jók, de az meg drága. Ár/érték arányban a Cube a legjobb szvsz. Én is azért vettem azt és nem bántam meg. :)
2016. febr. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem Cube Acid-om van, nagyon szeretem, egy álom vele tekerni :)
2016. márc. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is Cube LTD CLS van az alap, nem tudok róla rosszat mondani. Hangtalanul suhan, nagy távokon már bizonyított. Annyi hátránya van hogy nagyon nehéz rá csomagtartót szerelni, csak egy két jó rá és azt is nehéz beállítani normálisan.
2016. márc. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Nagy Edgar válasza:
Cube Aim Pro 29-es (2016) kerékpár "boldog" tulajdonosa vagyok! Lehet, h csak én fogtam ki, de sajnos én nagyon megbántam, h ilyen bicót vettem. 167 ezer forintért azt gondoltam, h kapok egy olyan kerékpárt, ami maximális törődés, kímélés és gondozás mellett hűségesen szolgál, normál aszfalton történő használat során. Sorra jönnek elő a bajok! Most is szervízben van! (Egy másik topikban részletesen leírtam mindent)
2016. szept. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!