Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Gyakran szoktam kerékpározni...

Gyakran szoktam kerékpározni (országúti kerékpáron), de sajnos a nyereg nagyon nyomja a heréimet az előre dőlés miatt. A biciklis nadrág valamilyen szinten orvosolja ezt a problémát? Vagy van erre valami megoldás?

Figyelt kérdés

2016. febr. 25. 21:57
1 2
 11/16 tothp ***** válasza:
Mond ez a név valamit: Greg Lemond? miközben nyerte a Tourokat, csinált 3-4 gyereket. Szóval nem törvényszerű
2016. márc. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Wadmalac ***** válasza:
100%

Persze, hogy nem törvényszerű, a rák sem az a cigitől. :)

De abból baj nem lehet, ha az ember redukálja a veszélyfaktorokat.


És ez már csak félig poén, de Lemmondot arról nem kérdezték, hány próbából hányszor állt fel neki. :D

Hozzátenném a teljes igazság kedvéért, hogy az impotenciába belejátszhattak a doppingszerek is.


De aki járt már úgy, hogy egy hegyi tekerésnél úgy elülte a zacsit, hogy bénára zsibbadt, szóval egy tökönrúgás közben is tudott volna viccet mesélni, az érezheti, hogy ez tutira nem tesz jót.

2016. márc. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 tothp ***** válasza:

Csajozni ne menj biciklivel :-)

A gyári csepel nyereg '88-ban minden volt, csak nem ergonomikus. Tudom, miről beszélsz.

2016. márc. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Wadmalac ***** válasza:

Nekem ilyet még egy hiperszuper qrvadrága Bontrager 3D nyereg is produkált, elajándékoztam az aktuális bnőmnek, neki természetszerűleg azonos gondot nem tudott okozni, de neki is zsibbasztott ezt-azt, amit viszont esténként szorgalmasan regeneráltam. :D

No, röviden, nem véletlenül találták ki ezeket a nyergeket, ez nem az ezós homeopátia kategóriája, ez valódi ergonómiai fejlesztés, ami az élsportból szivárgott le.

Mondom ,természetesen a jó beállítás és a bringás naci jelentőségét sem bagatellizálom, szerintem egyenlő fontosságú pontok ezek.

2016. márc. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Erre a kérdésre a válaszom nem 76%-ot ért, hanem 100%-ot ért!! Nevetségesnek és igazságtalannak tartom, ahogy ti a válaszaimat leértékelitek napról napra!!
2016. márc. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Wadmalac ***** válasza:

Ha itt akarsz hozzászólni, szokd meg, hogy az értékelés ilyen csodálatosan objektív. Sok agyas csak pirosat nyomkodni jár ide, plusz sokan nem a válasz értéke alapján, hanem személyes hangulatukból nyomkodnak. Megint mások meg minden pirosoznak, amit nem értenek.

76 százalékkal még örülhetsz.

2016. márc. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!