Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Tegnap vettem egy hasznalt...

Fatalerr0r kérdése:

Tegnap vettem egy hasznalt PolarX 4X-et ami Rock Shox Psylo villaval van felszerelve, az elozo gazdaja furt egy csavart a uturnbe, tobbi lent (?

Figyelt kérdés

Szoval a csavar allitolag azt a celt szolgalja,hogy blokkolja a villa allithatosagat,a vill teljesen jol mukodik kimozogja a 140mmbol amit lehet.A kerdesem az lenne ,hogy lehet elromlott a uturnbe valami es mi lesz ha kiveszem a csavart illetve mashonnan lehet e allitani a villat?

Ez az elso mtb-m (bmx em volt ezelott) szoval uj vagyok meg a temaban,azt is meg szeretnem kerdezni,hogy a rajta levo 160mm-s Hayes Nine hidraulikus tarcsafek vajon miert nem fog kellokeppen.Szallitas kozben az elso kerek ki volt veve es allitolag ha a fekpofak kozott nincs semmi pocok ilyenkor akkor levego kerulhet a rendszerbe,a problema az hogy maga a fek nem fogja be a tarcsat,szinte alig mozdul ha behuzom a fekkart.Emelett meg azt is meg szeretnem kerdezni ,hogy az uj fekpofak felszereles utan jol fognak vagy igaz-e az hogy kell egy ido ameddig bekopnak es csak utanna fognak jol mukodni?Nagyon szepen koszonom annak akinek volt turelme elolvasni es koszi a valaszokat is elore :D



2016. febr. 28. 11:46
 1/2 anonim ***** válasza:

a psylo-val kapcsolatban nem tudok segiteni.

A fék: levegős a rendszer,nem a szállitás miatt.

(a pöcön nem azért kell,hogy ne levegősödjön a rendszer,hanem azért,hogy nem ragadjanak össze a pofák)

vagy kevés az a olaj a rendszerben,vagy rosszul van beállitva.

És igaz a pofáknak kell idő/néhány izmos fékezés,amig bekopnak

2016. febr. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt,ma el is viszem szervizbe ,mert itthon nem igazan van folyadekom
2016. febr. 29. 07:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!