Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hol érdemes Budapest környékén...

Hol érdemes Budapest környékén bringázni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, Bence vagyok, és imádok bringázni a természetben. A kérdés az lenne, hogy Budapest környékén hol van a leginkább érintetlen természet ahova érdemes biciklizni menni. Volt néhány túrám már, voltam Esztergomban, Pilisszentlászlón (lényegében a 0 km kőtől indulva), és ezek fantasztikusak voltak, de az egyik végtelenül hosszú volt, a másiknál pedig meg egy kemény emelkedőt kellett megmászni. Szóval valami olyan helyre mennék leginkább, ahol főleg a táj szépsége érvényesül, szemben az út nehézségével. Nagyon örülnék személyes tapasztalatoknak, és előre is nagyon köszönöm a válaszokat!

2016. febr. 28. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Budapesten inkább aszfaltbiciklizni jó :)
2016. febr. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Persze, csak az a helyzet, hogy én azt nem szeretem :)
2016. febr. 28. 22:18
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A Pilis / Visegrádi-hegység erdészeti feltáróútjait szeretem. Járműforgalom kevés van rajtuk, az erdészeti teherautók meg hétvégén nem jellemzők. Itt egy térképvázlat: [link]

Ezek au utak direkt nem túl meredekre vannak építve, hogy a rönkfával megrakott teherautó is fel tudjon kapaszkodni.

A burkolat elfogadható minőségű aszfalt, országúti biciklivel is el lehet rajtuk menni. De ezeken kívül számos földút, murvás út is van, MTB-vel ezeken is lehet tekerni.

2016. febr. 29. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A Budai-hegység tökéletesen megfelel ezeknek a kritériumoknak. Ott van a város szájában, nem magas, nem meredek. Igaz, ha jó idő van, és hétvége, akkor elég nagy a forgalma. Szóval: Csíki-hegyek, Széchenyi-hegy, János-hegy, Hárs-hegy, Hármashatár-hegy, Mátyás-hegy, Remete-hegy. Kicsit messzebb is elmehetsz, Telki, Páty, Nagykovácsi, Solymár felé is, ott van a Nagy-Szénás és a Nagy-Kopasz is. Sokféle útvonal van, az egészen könnyű kirándulóstól a tüdőkiköpő kaptatókig megtalálsz mindent. Ezek bármelyike max 6 órás program, ha a 0km-től indulsz.

Vegyél egy térképet, nézz ki valamit, és indulhatsz is:)

2016. febr. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is a pilisi erdészeti utakra szavazok!!! Egyszerűen imádom, 0 autó, 0 rosszlevegő, országútival is tökéletes minőségű utakon lehet tekerni az erdő mélyén, és emelkedik, szóval intervall edzeni is jól lehet! :D
2016. febr. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. A 3. válaszolónak nagyon köszi a térképet, most látom, hogy van még egy ilyen út, amit nem jártam be. :)
2016. febr. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm, remek, használható válaszokat kaptam. Amit írtatok felfedezem! Köszi!
2016. febr. 29. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!