Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ugrik a lánc a szinte zsírúj...

Ugrik a lánc a szinte zsírúj hátsó fogaskoszorún ( a lánccal eggyütt cseréltem)?

Figyelt kérdés
Rossz váltóbeállítástól lehet?

2016. márc. 9. 16:07
 1/4 A kérdező kommentje:

*együtt


BTW : csak a 2/9 fokozatban tapasztaltam ( elöl középső

hátul a legnagyobb), elöl többnyire csak a középső ( 2- es) lánctányért használom. Azon nem látszódik durva kopás.

2016. márc. 9. 16:11
 2/4 anonim ***** válasza:

Eléggé úgy tűnik a leírtak alapján, hogy váltó beállításra van szükség.

Egyébként ajánlott kerülni középső tányérral a szélső fokozatokat hátul.

2016. márc. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Amikor vettem a biciklit akkor még semmi probléma nem volt vele, aztán elkezdett kopni a fogaskoszorú , megnyúlt a lánc is , elkezdődtek az ugrálások. Az az érdekes hogy az új szettel is szalajt .
2016. márc. 9. 18:30
 4/4 anonim ***** válasza:

Hajtóművet is cseréltél? Ha nem, ott ugrálhat inkább, az új lánc+új racsnin nem valószínű.

Nade mi az, hogy "szinte zsírúj hátsó fogaskoszorú"? Tehát futott már ki tudja mennyit és kapott egy új láncot?

Szóval megannyi kérdés...

2016. márc. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!