Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Munkába járáshoz milyen...

Munkába járáshoz milyen kerékpárt ajánlotok? Új vagy használt? (többi lent)

Figyelt kérdés
Csak egyetemi vizsgaidőszakban, illetve nyáron fogom használni, kb. napi fél órát, munkába járni. Kérdésem az lenne, hogy ezért megéri áldozni 50-60 ezret egy új kerékpárra vagy erre bőven megteszi 15-20 ezerért egy piacon kapható is? Anyagilag elég szűkösen állok, sok mindenre kéne még pénz szeptemberig.
2016. márc. 28. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a bolti 50-60 ezres kategória senkinek nem éri meg, én nem ajánlanám. Nyugodtan nézz valami használtat a környékeden, akadnak olyan boltok is, ahol használtat árulnak szervízelve. Ezek a bringák 10-20 ezer közt vannak, veszel rá egy jó lakatot és valószínűleg meglesz a szezon végén is. És ha később nem kell, el is adhatod, egy új bicikli a te esetetben totál ráfizetés lenne.
2016. márc. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom. Sajnos csak egy használt kerékpárbolt van a városban, de ott is aranyárban árulják. Így marad a piac vagy a TESCO. Melyikkel járnék jobban?
2016. márc. 28. 17:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Jófogás, vatera, stb. teszkó semmiképp...
2016. márc. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm, akkor oda nem megyek. :)
2016. márc. 28. 17:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem használtat. Tapolcai piacon vettem múltkor 5K-ért egy ősi montit. Valójában tök jó állapotban volt, csak gumit és ülést kellett cserélnem, és tökéletes városi bicaj lett belőle. Azért csak hogy ellopják a suli elől, egyébként sem érdemes drágát venni, 50-60kért egyébként is gagyit, vagy legalábbis félgagyit lehet kapni újonnan. Enyémet sajnos azóta már elvitték, nagyon sajnáltam, de legalább nem lett nagy kár...
2016. márc. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ellopni nem fogják, munkába megyek vele, ahol zárt, kamerával megfigyelt tároló van. Illetve otthon is tárolóban lenne, de maradok a használtnál. :)
2016. márc. 28. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!