Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen biciklit vegyek túrázás...

Milyen biciklit vegyek túrázáshoz?

Figyelt kérdés
Szeretnék bicajt vásárolni főként túrázáshoz, eleinte 20-30 km, később nagyobb távok (Balaton körbetekerés) megtételéhez. Főként aszfalton lenne használva, néha egy kis földúton. A keretem 60-80 ezer. Tudom, hogy ettől csodát ne várjak, de melyik lenne ennyiből a lehető legjobb választás? Csak új érdekel.
2016. ápr. 1. 10:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Balaton körbetekeréshez én vadásznék jó állapotú 15-20 éves országútit azt kapsz attól függően, hogy tudja e mit ad el az eladó, illetve állapot/felszereltség függvényében 20-60 közt

Ktm, cinelli, bianchi, puch, peugeot, raleigh, colnago,

Ilyesmi márkákban gondolkodva.

Enyhe terepre meg ilyen árkategóriában talán a decathlonos mtb bringák jöhetnek szóba.

2016. ápr. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Monti vagy cross trekking lenne megfelelő túrázáshoz szerintem, de a 60-80k igen sovány összeg egy új bringához, ennyiért a legtöbb helyen csak gagyit lehet kapni. Talán a Decathlonban kapható Rockrider 340 még elfogadható bringa 60k-ért (viszik is mint a cukrot), lehet téged sokáig ki is szolgálna...
2016. ápr. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!