Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Debrecentől Mezőkövesdig...

Debrecentől Mezőkövesdig mennyire lehet jól haladni kerékpárral?

Figyelt kérdés
Debrecen - Nagyhegyes - Hortobágy - Tiszafüred - Poroszló - Borsodivánka - Egerlövő - Mezőkövesd útvonalon megyek majd. Kíváncsi lennék az út minőségére, illetve a forgalomra. Vannak egyáltalán arrafelé dombok? Mindenféle tapasztalat jól jön.

2016. ápr. 5. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Én a másik irányban jártam egyszer majdnem ezen az útvonalon. Emelkedőktől nem kell tartanod nagyon, vagyis nem emlékszem semmi komolyabbra. Viszont a Hortobágyra annál inkább. Tiszafüredig megöl az unalom, ráadásul sok nád van a környéken, aminek rendkívül álmosító a susogása. Ezenkívűl kiváló szúnyogtenyészet. Szeptember hónapban jártam arra, akkor igen jelentős volt még a populáció. Poroszlón meg keresd meg azt a házat, ahol házi rétest árulnak!! Frissen sütik ki kemencében, nagyon finom. Ha Debrecen felöl mész, akkor az út túloldalán lesz, nem sokkal a falu elején.

Tehát domborzati szempontból nem nagy kihívás, az eleje unalmas lesz, eszel pár rétest, onnantól jobb lesz.

2016. ápr. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a hasznos infót, biztos meg fogom keresni azt a házat, remélem tudok burkolni majd valami finomat és laktatót. Esetleg tudsz mondani valamit az útminőségről? Országútival megyek természetesen, számítsak arra, hogy szét lesz zúzva a hátsóm? :D
2016. ápr. 8. 23:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudok többet mondani, mint amit te megad is megnézhetsz Google StreetView-n. Úgy emlékszem, hogy se nem kiemelkedeően rossz, se nem elképesztően jó...
2016. ápr. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Valóban átlag út.. Van-e kedved velem jönni azért? Csak hogy legyen egy bionikus GPS-em. :D
2016. ápr. 10. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!