Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mi a véleményetek a Decathlonb...

Mi a véleményetek a Decathlonban kapható Zselés ülésről? Van valakinek benne tapasztalata? 100km-es túrákra keresek alkalmas üléseket.

Figyelt kérdés

2016. ápr. 13. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
A nyereg kényelmét inkább annak formája határozza meg. Én is zseléssel kezdtem, de aztán átváltottam egy profi nyeregbe,az sokkal kényelmesebb volt. Amúgy inkább egy komolyabb kerékpárüzletben nézelődj inkább! Ott jó eséllyel nagyobb szakértelem van, mint a Dechatlonban.
2016. ápr. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elsősorban a sejhajodtól függ, hogy neked mi a kényelmes, erre nincs bejáratott szabály. Ha profi túranyergeket akarsz, akkor Brooksok között nézelődj.
2016. ápr. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Krisz85 ***** válasza:

a gond ott van, hogy sokan azt hiszik hogy minél puhább egy nyereg annál kényelmesebb, ez nem igaz, rövid távon /30 km/ esetleg, de utána szikrát szór a szemed, mert az ülőcsontjaid belesüllyednek a nyeregbe és a lágy szöveteket több oldalról éri nyomás, ennél még egy vaslapon ülve is jobb lenne tekerni, a jó nyereg keménysége általában hosszú távon olyna, hogy vagy teljesen kemény pl karbon nyereg, vagy közepesen bélelt, tehát megnymod 2 mm-t puha és aztán elkezd keményedni,


viszont hogy fáj-e nyom-e elég széles e csak egy módon tudod kipróbálni, ha elmész nyerget teszteli, én voltam több boltban is több mint 40 nyerget teszteltem egy év alatt és formára a selle smp hell jött be, árban sem olcsó de nem is túl drága, viszont ezzel 6 8 órát megülök , és nem nyomja a prosztatám így nincs 10 perc után vizelési ingerem sem, megéri tesztelni a nyergeket, mert csak így mehetsz biztosra!

2016. ápr. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Krisz85 ***** válasza:

jah és ne hívd ülésnek!


mi bringások nyeregnek hívjuk! az autóban vannak ülések, meg a repülőgépben!

2016. ápr. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia. Azóta vettél valamilyet? ha igen mire esett a választásod?
2017. ápr. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!