Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mekkora MTB vagy trekking...

Mekkora MTB vagy trekking vázméret ideális 165cm-es férfinak?

Figyelt kérdés

26os kerékméretű MTB és trekking bicajhoz kérnék saját tapasztalatot, mert nem hisz nekem.

Nőként nem tudhatok ilyet, sértődés van, mert lejjebb tettem neki a nyergem.. billegett a popója tekerés közben a 17"-os sportos női vázon.


Lehet valamilyen egészségkárosodása akár rövidebb távon is, ha nem tudom meggyőzni és egy 22"-os lóméretűt hoz el?


2016. ápr. 19. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
15 köré kéne belőni, főleg, ha rövid a lába, én 186 vagyok és 19,5- ösön lovagolok, és majdnem nagy, a 22 az ha leviszi az ülést lehet meghajtja de hogy a kormányt nem fogja elérni az is biztos, és ezt a méretet senki nem fogja tudni rá állítani.... De ha a 17 en mozog a dereka, akkor felejtős a 15! 14- be kéne maxolni, mert akkor tényleg rövidebb lesz a lábhossza, ezt a méretet tidná konfigolni magára stucni, hajtókar, nyeregmagassággal.
2016. ápr. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jah és igen lehet, tönkreteszi a serekát 😊
2016. ápr. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
165 centi vagyok, 16os montim van, de enyhén kicsi. Ki kellett húznom jó magasra a nyerget, hogy kinyúljon a lábam tekerés közben. Van egy 22"-os egysebis trekkingem is, annál tövig be kellett süllyesztenem a nyerget, hogy jó legyen, így van pont olyan magasan, mint a montin. Mind2-vel toltam 100+ km-es aszfalttúrákat. A trekking kényelmesebb volt, bár nem a vázméret miatt, inkább csak azért, mert az trekking, a monti nem ilyenekre van kitalálva.
2016. ápr. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Érdekes az utolsó válasz.. Nekem a 20-22" kerékpárok hihetetlenül nagynak tűntek, mert a derekamnál és felette voltak a csövek, pedig én 170 körül vagyok! Volt olyan trekking, aminek fejmagasságban volt a kormánya! (A klasszikus nőies "alacsonypadlós", szoknyában felszállós!)
2016. ápr. 23. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!