Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Megbízható, nagyon jó kerékpár...

Megbízható, nagyon jó kerékpár szervizest keresek?

Figyelt kérdés

Van egy csodálatos retro Peugeot országúti kerékpárom amit használtan vettek nekem ajándékba. Kiderült,hogy a hátsó kerék csapágyából hiányzik csapágygolyó. (ezt azóta se sikerült megjavítani,pedig 6 helyre is elvittem a biciklit,nem tudják szétnyitni a csapágyat) A szervizből szervizbe járás közben kiderült,hogy a váz nagyon komolyan meg van repedve egy helyen,amit kiválóan megjavítottak,ám a festés jelentősen megsérült,lepattogzott. Olyan szerelőt keresek,aki letudja úgy festeni a biciklim az eredeti színűre,hogy a felirat és a minta ami rajta van ne sérüljön,valamint a csapágyat is megtudja szerelni. Privátban szívesen küldök képet,ide nem tudtam beilleszteni.

Köszönöm szépen a segítséget előre is! :)


2016. máj. 18. 22:29
 1/1 anonim ***** válasza:

"Kiderült,hogy a hátsó kerék csapágyából hiányzik csapágygolyó. (ezt azóta se sikerült megjavítani,pedig 6 helyre is elvittem a biciklit,nem tudják szétnyitni a csapágyat)"


akkor mégis honnan tudod, hogy hiányzik belőle golyó?

ha nem tudják szétnyitni, akkor ipari csapágyas, amit nem is lehet szétnyitni...

az eredeti színt meg kevertesd ki, maszkold le a bringát, aztán bármelyik festőműhelyben lefújják...

2016. máj. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!