Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen tipusu kerekpart...

Milyen tipusu kerekpart ajanlanatok, ami hasznalhato varosban es kirandulasra (balaton koruli tura pl) is?

Figyelt kérdés
Ne legyen nagyon nagyon borsos az ara, csak hobbi szintuen erdekel.
2016. máj. 22. 05:14
 1/3 A kérdező kommentje:
Gepida alboinon gondolkodom, jokat olvastam rola. Viszont nem igazan ertem a kulonbozo tipusok kozti kulonbseget.
2016. máj. 22. 05:52
 2/3 anonim válasza:
Nekem egy 2012-es gepida alboin 100-asom van, elégedett vagyok vele. Kényelmes, nincs teleszkóp (ami nekem jó, mert idegesített a korábbi MTB-nél hogy lötyögött). A 100-as acélvázas 17 kg, a többi aluvázas, de csak a 200-as könnyebb, az 16kg. A 300-as szintén 17kg, 500-900 pedig 18 kg. Az aluváz előnye hogy elvileg könnyebb (jelen esetben nem teljesen igaz), nem korrodálódik. Az acélra sokan negatívumként mondják hogy rugalmas, az alu merevebb. Azonban az aluváz hamarabb elhasználódik, eltörhet amit nem olyan olcsó javíttatni szemben az acéllal amit viszonylag olcsón hegesztenek és strapabíróbb. Jelen esetben egyetlen komoly hátránya van az acélnak, a korrózió, ami kopott festés esetén jelentős. De a gepida alboin 100-as tökéletesen alkalmas túrákra, aszfaltra főleg, de kemény földúton is jó. A többiben (200-900) van első teleszkóp, ami miatt a kormány nem ráz annyira a kátyús úton, csökkenti a rezgést, de a
2016. máj. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Előző vagyok, de a sima villa nem igényel karbantartást. Saját tapasztalatom csak a 100-assal van a gepidák közül.
2016. máj. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!