Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Melyik új női Csepel kerékpárt...

Melyik új női Csepel kerékpárt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Fontos ez a márka, mert a szomszéd településen van egy megbízható kereskedője, szerelője és a környéken más "mester" nincs. Síkságon használnám max.20-40 km-es túrákra öreges tempóban, 90%-ban rossz minőségű vidéki aszfalton néha kavicsos, földes úton és ezen kívül a faluban ügyeket intézni. Fontos a 28-as kerék ( 176 cm magas vagyok, 62 kg ) a teljes felszereltség , sárvédő, kényelmes ülés, csomagtartó esetleg kosár. Az összeg elvileg mindegy, de azt nem értem , hogy van 200000+ Ft-os és 50000 Ft-os is és számomra mindegyik egyforma:) Mondjuk a legolcsóbbon nincs váltó ami fontos. A kereskedő olyan 70x ezreset ajánlott, a fantázianevet sajnos elfelejtettem . Kérem segítsen valaki aki ért is hozzá. Előre is köszönöm.

2016. máj. 25. 14:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem schwinn Csepel landriderem van, ilyen célokra tökéletesen bevált,100+ -os túrákat nyomok vele.
2016. máj. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!