Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Győr-Balaton távot tekert már...

Győr-Balaton távot tekert már le valaki közületek? Milyenek az útviszonyok? Egy kezdőnek mennyire ajánlott két nap alatt?

Figyelt kérdés
Sportos vagyok, de bringázni nem szoktam.

2016. jún. 11. 10:50
 1/2 Pandas74 válasza:

A motastani utviszonyokat nem ismerem -kerekparos szempontbol-,igy erre nezve nem is tudok informaciot mondani.Ellenben,-igaz ,regi ,iden 25 eves tapasztalat szerint-siman vegrehajthato.

Irod ,hogy sportos vagy.....ha valamennyire is kotheto ,futashoz ,vagy eronlethez ,akkor mennie kell!

Persze meghatarozo lehet ,hogy a kerekparod ,milyen ,birod-e sokaig a nyeregben (ugy ertem kenyelmes-e),vagy az idojarast amiben eppen tekersz.(eros napsutes nyaron,kanikula,szel ,hideg stb)

Nomeg az a bizonyos mondas,hogy fejben dol el.....

Milyen utvonalon mennel ,egyedul ,masokkal..?Ezek is fontosak lehetnek,a domborzat ,miatt ,vagy a tarsak ,akik inspiralhatnak ,ha faradnal(atsegitenek az un holtponton).

Most pedig a sajat tapasztalat:

1991 nyaran...baratommal...turacsomagokkal..."Schwinn csepelesitett"szputnyik kerekparral(orszaguti felverseny kerekparnak neveztek abban az idoben)...at a Bakonyon...2 megallassal (Sumeg ,Keszthely)...17 evesen 72 kilosan...Ind 5.15 GYOR -erk kb 19-19.30 SEGESD (ami a Balatontol kisse odebb van).Igaz akkor masok voltak a viszonyok,kerekparuton alig mentunk,csak Keszthely elott par kilometert.

Utvonal Gyor -Sumeg - Kup-Keszthely -Balatonszentgyorgy-Marcali -Segesd.Tav kb 200+205 km.Egy nap alatt....akkor ....ma mar nem menne!(42 ev 97 kilo)

Szoval szerintem menni fog,foleg ha nem egyedul ,elore eltervezett uton es modon mesz,sot ma mar sokkal jobb "gepsarkanyok " vannak!A Ranger(igy neveztem)is megvan meg,csak manapsag nemigen hasznalom.

2016. jún. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én tavaly csináltam meg a Győr-Balatont egy nap alatt mint hobbi bringás. Két nap alatt bőven meg lehet csinálni.


Arra a kérdésre hogy milyenek az útviszonyok nem tudok válaszolni mert nem írtad le az útvonalat.

2016. jún. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!