Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen kerékpárt ajánlotok...

Milyen kerékpárt ajánlotok Hauser maxweel kerékpárhoz hasonlót?

Figyelt kérdés
több évig használtam az összteleszkópos Hauser maxweell biciklimet. Nagyon megvoltam elégedve vele, jól bírta terepen és mű úton egyaránt. Sajnos volt egy balesetem ami útán a kerékpárom használhatatlanná vált, így kénytelen vagyok egy új kerékpárt venni. Szomorúan láttam interneten, hogy ezt a fajta maxweell biciklit már nem árulják újonnan.És azt szeretném kérdezni tőletek, hogy milyen biciklit tudtok ami hasonló ehhez biciklihez? 70 ezer forintott költenék rá max. Mi a véleményetek a Schwinn-Csepel Boss Fully, Neuzer Tornado 30 vagy Hauser Wildcat-ról? Összeteleszkópos vagy csak első teleszkópost érdemes venni?

2016. jún. 11. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Az össztelósok eredetileg drága profi gépek , azoknak lehet szabályozni ki be kapcsolni a hátsó részét . Az olcsó utánzatoké fix , ez elnyeli a hajtás nagyobb részét . Sajnos a hazaik még az alsó kategóriában is drágábbak az összestől , vagy amit forgalmaznak az Praktiker jellegű. Nézegetem évek óta a NEUZERT (olcsóbb termékei : GTX, HAUSER) de nem fog meg benne semmi. 100 Ezerért kínál jobb felszerelt mtb-t amit 30 E olcsóbban Decatlonba megkapok . Szezon van ,akcióban érdemes 70 E Ft-ért olyan mtb-t venni ami 100 E eredetileg .
2016. jún. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Összteleszkópost 300eFt felett kapsz, ezért inkább első teleszkópost vennék. Csak egy normálisabb hátsó rugóstag min. 60-70eFt.. Tudom, hogy mekkora jó már egy ilyen, de ez nem összteleszkópos, csak úgy néz ki mintha.. Nem csillapít, csak ugrál.

Vegyél egy jó kis akciós bringát, aminek erős a váza (Decathlon Rockrider 340, Merida Matts, Merida TFS) és vegyél bele akár használtan egy levegős első teleszkópot! Tudom, hogy spórolni kell rá, de ülj fel bringaboltban egy igazi össztelósra és egy első teleszkóposra.. naugye, hogy már nem is annyira jó az a Neuzer.. :) A Csepel Boss-t is csak akkor venném, ha nagyon szűkös a keret, majd vennék bele másik teleszkópot!

Akár használtan is jobbat tudsz találni ennyiért! :) Sokan eladják, mert mindig jobbat vesznek. testbike bolha, bikemag apró... Ha a rugózás és a felfüggesztés csapágyai rendben vannak, akkor ok!

2016. aug. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2. vagyok..

Megnéztem őket, konkrétan ipari hulladéknak nevezném őket. Ezek olyanok, mint amit a nagyáruházak adnak Galaxy, Koliken, GTX néven. Testbike vélemények közt szidják mindet a vásárlók: 1mm lemezből van, eltört alattam.. kiszakadt a hátsó teleszkóp, eltört a váltó, kézzel behorpasztottam a felnit... csak hogy párat mondjak!

Decathlon üzletben 60eFt a Rockrider 340.. kérlek válaszd ezt, ha nem tudsz többet költeni, ne akarj meghalni! Van magasabb árkategória is jobb felszereléssel, de azt majd veszel!l! Ezeket nem lemezből hajtogatják... kézzel...

2016. aug. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!