Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kellys cliff 10 vélemények?

Kellys cliff 10 vélemények?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek a Kellys Cliff 10 bringáról? Mindennapos városi használatra, hétvégente pedig 50-100km országúti használatra a telekig.

[link]

Kívülről nagyon szép, egyből beleszerettem, és pont az az árkategória ami még belefér. (100k)



2016. jún. 12. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Drága brinyó , ennyit nem ér . A tartalom is számít . Szezon van érdemes máshol is körülnézni .
2016. jún. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Egyeske, ne csak azt írd ki, hogy drága, és ennyit nem ér, hanem mutass alternatívát, hivatkozással együtt léccike, oké?


Napok óta a kerékpárboltokat bújom, mert én is venni akarok. Ezért a bicikliért ez a reális ár. A Kellys bár szlovák márka, kiváló. Ennyiért legfeljebb olyan magyar hulladékokat kapsz meg, mint a Hauser meg a Gepida.

2016. jún. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Azért kijött belőletek a nő, jól van...

Ha 50x írod ki, akkor is az lesz a válasz, hogy nem éri meg. Iszonyat drága, ahhoz képest ami rajta van! Ha tetszik, vedd meg 110ért mert szép, de én szóltam!

Merida: Juliet, Matts, TFS Van vagy 10 féle mindből, bármelyik évjárat jó lenne neked!

CTM: Charisma 2 vagy 3.0 volt nekem a 2. befutóm, Elite, Terrano, Raptor, Delta, Rambler

Giant: Roam, XTC, Talon is azt hiszem csajos, ATX, Revel

Liv: Tempt, Enchant is gyönyörű és jobb a Kellysnél..

Decathlon Rockrider, főleg ezt ajánlom! 60ért nem kapsz jobbat, van magenta is! Van 90-200ért is jobb cuccal!

Ezekből is legalább 5-6 felszereltség elérhető 90-300eFt közt, de mindet rád lehet szabni a boltban, rámutatsz hogy azt tedd bele!

Ha ennyiből nem tudsz választani, így jártál.

Én feladom, de komolyan! Igazi nők vagytok.. (lehet nem te írtad ki, akkor bocs, csak már unom)

Nekem tavalyi Juliet van, amit azért vehettem meg olcsón, mert a tulaj szerint kicsi a kereke (nem a divatos 27,5" csak 26"), gyerekes (rossz vázméretet vett) és nem szép a színe, no komment! Nekem baráti körben versenyekre megfelel csapatni!

2016. jún. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Hármas, linkeket kérek, hogy hol kapsz Meridát meg Giantet 100 ezer forintért, mert addig, amíg nem linkelsz hozzá boltot, ez csak levegőbe beszélés. CTM sem egy kategória Kellysszel, alatta van.
2016. jún. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Hármas, ráadásul TÖK MÁS kérdéshez válaszoltál, láttam én is azt a kérdést, ami egy TÖK MÁS biciklire vonatkozott. Ebből viszont következik az, hogy egy méretes nagy fa.sz vagy!
2016. jún. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hármas, nem nem én írtam ki más kérdésként, és nem fő vagyok. És a linkeknek én is örülnék, mert mindenki annyit ír, hogy sokkal jobbat kapsz olcsóbban, az oldalakon meg 100-120 ezer forint alatt nincs kerékpár...
2016. jún. 13. 06:18
 7/8 A kérdező kommentje:
Ettől függetlenül köszönöm a válaszod, körülnézek még.
2016. jún. 13. 06:19
 8/8 anonim ***** válasza:

Jah 100-ért Giant, valószínű... Okosabb lettél volna, ha csöndben maradsz. Meg azt k*rvára felejtsük már el, hogy márka alapján ítélünk meg egy bicajt, mert még a Bianchi is Törökországban csináltatja a vázait, az összes többi meg egyen alkatrész. Rakja össze rendesen a szerviz, és akkor rendben lesz. Ennyi.


Kérdező, ennyiért ezt kapod, árában van. Ennyiért a CTM és a Dema hasonlót tud, számottevő különbség csak dizájnban van.


[link]

[link]


Nyugati márkákból ezen az áron már kell a név miatt kompromisszumokat kötni (marokváltó, acél váz). Szvsz egy Ez Fire váltókar többet ér mint az hogy egy Merida felirat legyen a cangád oldalára nyalintva.

Ahogy néztem közúton kívül nem mennél vele máshol, úgyhogy maradj a crossnál és eszedbe ne jusson montit venni (pláne nem 26"-osat).

2016. jún. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!