Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen kerékpáros szerelőcucco...

Milyen kerékpáros szerelőcuccot vegyek?

Figyelt kérdés

Mikre és milyen méretben lesz szükségem a mindennapokban MTB szereléshez? Gondolok itt csavarhúzókra és speciális leszedőkre!

Levegős teleszkóp, hidraulikus tárcsafék, ahead kormány, gyorszárak, négyszögtengely vannak benne.

Nem nagyon akarom a hatalmas tudásommal piszkálni, de mi az ami jól jön? Kerékcseréhez. kormányt állítani, takarítani..

Milyen zsírokat és olajat tartsak itthon?

Nincs valami jó kis készlet, ami nem túl drága (8-10eFt), de azért tartós és kisebb javításhoz megfelel?

Teleszkópot nem szedném szét, de a levegő ebben nem tömörödik mint a kerékben? Van olyan pumpa, amivel mindkettőt el lehet intézni? Van benne olaj is a leírás szerint, azt lehet itthon cserélni valami kis csapon?



2016. jún. 16. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Mai bringák már úgy vannak kitalálva, hogy szerszám nélkül egy gumileszedővel tudsz gunit cserélni, ha ennyire értesz hozzá, akkor máshoz ne is akarj hozzányúlni.
2016. jún. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom honnan kellene tudnom, hogy hányas csavarral vannak felrakva a dolgok. A régi kerékpáromon váltót is állítottam, de a gyerekektől jóval modernebbet kaptam és egy ideje szerszámost sem tartok itthon.

Más válaszát is meghallgatnám!

2016. jún. 16. 18:00
 3/5 anonim ***** válasza:
4-5-6-os imbuszkulcs, egyenes- és egy csillagfejű csavarhúzó, gumileszedő, rendes pumpa és láncolaj. Ez vígan megvan 8000-ből, bár attól függ, milyen pumpát veszel. A teleszkóphoz más pumpa kell, mert kevés levegőt kell nagy nyomásra fújni. Olajat én szervízben cseréltetnék a villábban, ill. a fékben is, mert ahhoz célszerszám kell, amit ilyen ritka használathoz nem éri meg megvenni énszerintem. Vehetsz még később kazettaleszedőt és hajtókarleszedőt is, de a mindennapi használathoz ezek egy darabig nem fognak kelleni. Ja, meg láncbontót.
2016. jún. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2016. jún. 16. 23:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Valami occsót
2016. júl. 3. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!