Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hol tudok egyedi matricát...

Hol tudok egyedi matricát csináltatni kerékpárra?

Figyelt kérdés

Megterveztem a saját kis dolgaimat a cangára, és érdeklődnék, hogy van olyan weboldal, ahol ha elküldöm a már kész dizájnt, megcsinálják kerékpármatricának?


Próbáltam keresgélni, de csak olyan webes matrica üzleteket találtam, ahol vagy online kell megszerkeszteni, vagy a már kész dizájnt lehet megvásárolni.


Előre is köszi a válaszokat!



#kerékpár #bicikli #matrica #kerékpár matrica
2016. jún. 24. 00:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Van száz járműdekorációs cég, gondolom ami autóra jó, az jö biciklire is, az időjárásállóság a lényeg.
2016. jún. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, de ezzel a válasszal még mindig nem jutottam előrébb...
2016. jún. 24. 09:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért nem? Ott a gugli, van egy rakás ilyen cég, ami járműmatricákat nyomtat. Én nem tudok mondani, mert még nem csináltam ilyet.
2016. jún. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mert írtam, hogy próbáltam keresni, de nem találtam olyat, amilyet a leírásban leírtam.
2016. jún. 24. 19:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Valami kontakt nincs megadva egyik cégnél sem? Lehet, hogy nem gondolt éppen a HR munkatárs egy olyan vásárlóra, aki előre gondolkodik.
2016. jún. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!